13. Orange Warsaw Festival (OWF), zamiast w tym roku, odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2021 r. Duża część tegorocznego programu powróci w przyszłym roku, a do tego pojawi się sporo nowych artystów - poinformowali w piątek organizatorzy festiwalu z Alert Art.

"To dla nas wszystkich niezwykle trudny moment. W ostatnim czasie koronawirus zdominował praktycznie wszystkie dziedziny naszego życia, wystawiając całą globalną społeczność na ciężką próbę" - czytamy w opublikowanym na stronie organizatorów imprezy komunikacie.

Organizatorzy imprezy napisali, że "po miesiącach przygotowań, nie mogliśmy się doczekać kolejnej edycji Orange Warsaw Festival i dwóch magicznych dni z muzyką w Warszawie". "Niestety, rzeczywistość ostatnich tygodni okazała się bezwzględna. W obliczu sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie, i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, a także na podstawie obowiązujących decyzji administracyjnych władz, 13. edycja festiwalu odbędzie się w nowym terminie" - podkreślono w oświadczeniu.

Firma Alert Art poinformowała, że "2020 to będzie rok bez Orange Warsaw Festival". "Jednak jesteśmy przekonani, że bezpieczeństwo uczestników festiwalu, a także wszystkich pracowników i artystów jest najważniejsze" - wyjaśniono.

Organizatorzy imprezy podali nowe daty festiwalu - 4 i 5 czerwca 2021. Zapewnili, że "duża część tegorocznego programu powróci w przyszłym roku, a do tego pojawi się sporo nowych artystów".

"Zatrzymajcie wasze bilety - wszystkie zachowują ważność, a także gwarantują wam udział w przyszłorocznej edycji w najlepszej cenie! Jednocześnie w ten sposób pomagacie artystom, jak i całemu muzycznemu światu w czasach pandemii" - napisano w oświadczeniu.

Zapewniono, że bilety na OWF 2021 będą dostępne już od 1 czerwca br.

"Bardzo dziękujemy za wasze dotychczasowe wsparcie. Jesteśmy przekonani, że po tym trudnym czasie, pełnym dystansu i izolacji, w przyszłym roku spotkamy się wszyscy z jeszcze większą energią. Tymczasem dbajcie o siebie i swoich najbliższych" - czytamy w opublikowanej informacji.

"Do zobaczenia na Orange Warsaw Festival 2021, nad którym już teraz intensywnie pracujemy. Obiecujemy, że wrócimy ze zdwojoną mocą, a po wielu miesiącach rozdzielenia powrócimy do tego, co jest jedną z najważniejszych rzeczy festiwalowego świata – bycia razem! Już dzisiaj zapewniamy – to będzie fantastyczna edycja!" - napisali organizatorzy z Alert Art.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.orangewarsawfestival.pl >>>