Oparta na życiu tancerza, modela i aktora Channinga Tatuma komedia "Magic Mike" już 13 lipca trafi do polskich kin. W głównych rolach wystąpią gwiazdy Hollywood m.in. Alex Pettyfer, Matthew McConaughey oraz sam Channing Tatum.

Film "Magic Mike" został oparty na biografii Channinga Tatuma. To historia zdolnego, przystojnego chłopaka. 19 latek fascynuje się sportem, dorabia też jako model i wzięty tancerz erotyczny, aż otworzyły się przed nim drzwi do wielkiej kariery.

W filmie w rolę Tatuma wcielił się Alex Pettyfer, znany m.in. z takich filmów jak: "Jestem numerem cztery" i "Wyścig z czasem". Mentora, który zamieni tanecznego nowicjusza w króla niewieścich serc, zagrał zaś sam Channing Tatum.

Film

Ku uciesze żeńskiej części widowni Tatumowi i Pettyferowi towarzyszyć będą: Matthew McConaughey, Adam Rodriguez, Matt Bomer i Joe Manganiello, którzy także zaprezentują swoje taneczne zdolności...

Komedia "Magic Mike'a" jest jedną z największych, tegorocznych produkcji wytwórni Warner Bros. Jest to jednocześnie film, który gromadzi swoją widownię. Najnowsza komedia Stevena Soderbergha w USA w trzy dni zarobiła bowiem 39,2 miliona dolarów. To najlepsze otwarcie filmu w całej karierze tego reżysera.

"Magic Mike" w kinach już od 13 lipca.