Aktorka młodego pokolenia Olga Bołądź zagra główną rolę w filmie "Przedtem, potem" debiutującej reżyserki Edyty Sewruk. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w najbliższy weekend w Warszawie.

">>Przedtem, potem<< jest oniryczną, tragikomiczną opowieścią o miłości, pożegnaniu i sensie życia. Celina z dystansu obserwuje ludzi, których kochała i nienawidziła, świat, w którym dorastała, życie, które straciła i wydarzenia, które nie będą już jej udziałem. Z perspektywy obserwatora dostrzega i komizm i tragizm naszych ludzkich poczynań" - piszą twórcy filmu w nocie przekazanej mediom.

Główną bohaterką "Przedtem, potem" jest młoda dziewczyna Celina (w tej roli Olga Bołądź), która nie potrafi odnaleźć się w świecie wielkich, nowoczesnych warszawskich korporacji. Spłoszona szybkim tempem życia w stolicy, ucieka do rodziny mieszkającej na wsi.

W domu jej bliskich trwają przygotowania do rodzinnej uroczystości. Wkrótce jednak okazuje się, że jest to stypa... Informacja o tym, czyj to pogrzeb i co tak naprawdę wydarzyło się w rodzinnej miejscowości dziewczyny, będą zaskakujace dla bohaterki...

W rolach głównych wystąpią m.in.: Olga Bołądź, Małgorzata Pieczyńska, Bożena Dykiel, Emilian Kamiński i Agnieszka Żulewska. Za zdjęcia będzie odpowiadał Jan Holoubek.

Zdjęcia realizowane będą w Warszawie oraz w Mielniku nad Bugiem.

Obraz powstaje w ramach projektu "30 Minut" realizowanego przez Studio Munka.