Nie tylko młodzi mają prawo do dobrej zabawy - uważają twórcy kręconej właśnie komedii "Last Vegas". W filmie zainspirowanym kultowym "Kac Vegas" to grupa dziarskich emerytów będzie korzystać z uroków życia. W filmie wystąpią: Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman i Kevin Klein.

Bohaterami "Last Vegas" jest starzejąca się grupa przyjaciół, która jedzie do "miasta grzechu", by wziąć udział w wieczorze kawalerskim jednego z nich. W leciwego playboya, który ma ożenić się z o połowę młodszą partnerką, wcieli się 68-letni Michael Douglas. Jego kompanami będą 69-letni Robert De Niro, 75-letni Morgan Freeman i 65-letni Kevin Klein.

Twórcom filmu udało się zgromadzić istną plejadę gwiazd. Aktorzy, którzy biorą udział w produkcji, zdobyli łącznie sześć Oskarów. Do najważniejszej nagrody filmowej nominowali byli natomiast aż 14 razy.

Zdjęcia do filmu już trwają. Za reżyserię odpowiada Jon Turtleltaub, znany z takich produkcji jak "Skarb narodów" i "Ja cię kocham, a ty śpisz". "Last Vegas" wejdzie do amerykańskich kin pod koniec przyszłego roku. Czy filmowi uda się powtórzyć sukces "Kac Vegas"?