To wcale nie jest przesłodzona, cukierkowato miałka opowiastka dla niewybrednych kinomanów. Spece z fabryki snów od "Shreka" i "Madagaskaru" zadbali o to, by humor lał się tu kaskadą i podszczypywał nawet wyrobionego kinożercę. Miks ironii, wartkich dialogów, szybkich i nieoczywistych reakcji a to wszystko w maskującej otoczce niewinnej animacji. Milej dla oka. Na rodzinny wypad do kina w sam raz.

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się mały braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać. opis dystrybutora

Amerykańska animowana, komedia familijna w reżyserii Toma McGratha wchodzi na ekrany polskich kin już 21 kwietnia (piątek po Wielkanocy).

Zobacz zwiastun!

Reklama