W sierpniu kanał CBS Reality zaprasza na cykl filmów dokumentalnych pokazujących prawdziwych ludzi i ich niezwykłe przypadki w produkcjach „Człowiek kolos”, „Ciężarny mężczyzna” oraz „Dwa życia, jedno ciało”. Te niecodzienne ludzkie historie będziemy poznawać w weekendy od 8 sierpnia o 22:00.

Pierwszym filmem w sierpniowym cyklu dokumentalnym będzie „Człowiek kolos” (8 sierpnia o 22:00). Cztery lata temu David Smith ważył 295 kilogramów. Teraz, gdy stracił ponad 180 kilo, walczy o kondycję z nadzieją, że nadrobi stracony czas… znajdując sobie pierwszą w życiu dziewczynę. Historia ogromnej utraty wagi przez Davida jest tym bardziej imponująca, że swój sukces osiągnął wyłącznie za pomocą diety i ćwiczeń. Pod zwałami tłuszczu krył się wrażliwy i przystojny młody mężczyzna, który teraz szuka miłości. Dokument pokazuje, jak David wkracza do świata randek, próbując swego szczęścia u ekspertów oraz na portalach randkowych. Czy chłopakowi uda się zapomnieć o swojej przeszłości, by na nowo zbudować swoją przyszłość?

Jednym z kolejnych dokumentów na CBS Reality będzie film „Ciężarny mężczyzna” (22 sierpnia o 22:00), a w nim historia, która wstrząsnęła całym światem. W programie poznajemy Beattiego i członków jego rodziny, którzy opowiadają o smutnym dzieciństwie mężczyzny, jego problemach związanych z odmienną tożsamością płciową oraz o tym, jak stał się pierwszym na świecie mężczyzną, który urodził dziecko. Dokument pokazuje wyjątkowe chwile na kilka dni przed rozwiązaniem, narodziny córeczki dumnych rodziców Thomasa i Nancy oraz ich powrót do domu. Jak sobie poradzą z opieką nad dzieckiem w blasku fleszy i przy zainteresowaniu mediów z całego świata?

Ponadto w cyklu:

"Dwa życia, jedno ciało"
W niedzielę 9 sierpnia o 22:00

"Pokonać AIDS"
W sobotę 15 sierpnia o 22:00

"Rak - moja klątwa"
W niedzielę 16 sierpnia o 22:00

"Kannibal z Darlington"
W niedzielę 23 sierpnia o 22:00

"Jak zamordować żonę"
W sobotę 29 sierpnia o 22:00