KINO | Dominika Egorova (Jennifer Lawrence) zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka.

Piękna i młoda Rosjanka zrobi niemal wszystko, by pomóc schorowanej matce. Otrzymuje kuszącą ofertę. W zamian za leczenie matki ma tylko wykonać dla rosyjskich służb jedną, drobną przysługę. Zwabić do hotelowego pokoju pewnego mężczyznę, któremu następnie na jej oczach brutalnie poderżnięto gardło. Wszyscy świadkowie zostają z zimną krwią zabici. Dominika tak szybko współpracy ze smutnymi panami nie zakończy. Ma do wyboru: albo dalsza współpraca, albo śmierć.

Dominika Egorova (Jennifer Lawrence) zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash (Joel Edgerton), agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw.

W rolach głównych występują:

  • Jennifer Lawrence jako Dominika Egorova
  • Joel Edgerton jako Nate Nash
  • Joely Richardson jako Nina Egorova
  • Jeremy Irons jako Gen. Korchnoi
  • Matthias Schoenaerts jako Vanya Egorov

Amerykański thriller w reżyserii Francisa Lawrence'a w kinach od piątku, 2 marca.

Zobacz zwiastun: