KINO | 16-letnia dziewczyna zakochuje się w tajemniczej osobie, która każdego dnia budzi się w ciele kogoś innego. Dusza imieniem „A” codziennie żyje innym życiem, bez wpływu na to, kim będzie nazajutrz. Mimo to, młodych kochanków łączy niezwykle silne uczucie i przekonanie, że są w stanie pokonać wszelkie przeciwności. Pod wpływem pewnych wydarzeń, zaczynają wątpić czy wspólna przyszłość jest możliwa. Ich miłość jest bezgraniczna, lecz czy odważą się podjąć ogromne ryzyko, by pozostać razem?

Świat nastolatków. Beztroski, pełen ideałów, marzeń i marzycielstwa. Wśród tysięcy podobnych do siebie opowieści o młodzieńczych westchnieniach i przygodach jedna wydaje się nietypowa i dziwna. Pewna dziewczyna każdego dnia budzi się w zupełnie innym ciele. Innym niż to, w którym zasypiała. Ma tę samą świadomość i duszę, ale ciałem jest kimś innym. Nie ma nad tym żadnej kontroli. To się dzieje wbrew jej woli. Raz jest rudowłosą Amy, raz czarnoskórym Justinem, a innym razem znowu dziewczyną o zupełnie innym wyglądzie.

Zwierza się o tym swojej najbliższej przyjaciółce, z którą łączy ją pokrewieństwo dusz. Ta oczywiście nie wierzy w opowieść, która brzmi niedorzecznie. Jednak niepokoi ją, że słyszy w głosie swojej koleżanki znajome słowa, które już słyszała... ale od czarnoskórego Justina.

Każdego dnia nastolatka żyje dla kogoś innego. W innym ciele. Ale nie czuje się przez to samotna, bo wie co ludzi od siebie różni, a co jest wspólne dla wszystkich, niezależnie jacy są.

Film jest adaptacją książkowego bestselleru Davida Levithana pt. „Every day" (2012).

W rolach głównych występują:

  • Maria Bello jako Lindsey
  • Angourie Rice jako Rhiannon
  • Debby Ryan jako Jolene
  • Justice Smith jako Justin
  • Colin Ford jako Xavier

Amerykański dramat w reżyserii Michaela Sucsy'ego w kinach od piątku, 2 marca.

Zobacz zwiastun: