W marcu kanał AMC przygotowuje dla widzów kontynuację powtórnej emisji 1. sezonu serialu „Nocny recepcjonista” – w każdy poniedziałek o 22:00 oraz dalszą część powtórnej emisji 3. sezonu „Fear the Walking Dead” – w każdy czwartek o 22:00 (po dwa odcinki). Finał sezonu 29 marca. Wśród cykli filmowych dwie propozycje: „Weekend na czerwonym dywanie” oraz „Szpiegowskie wtorki”.

NOCNY RECEPCJONISTA
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Powtórka 1. sezonu w każdy poniedziałek o 22:00 – kontynuacja

„Nocny recepcjonista” to współczesna interpretacja bestsellerowej powieści Johna le Carré o tym samym tytule. Wciągający thriller zaprezentowany w klimacie przywodzącym na myśl najlepsze produkcje szpiegowskie. Serial przedstawia losy Jonathana Pine’a (Tom Hiddleston), byłego żołnierza, który zostaje zwerbowany przez agentkę wywiadu Angelę Burr (Olivia Colman). Bohater ma za zadanie rozpracować nielegalną działalność znanego biznesmena - Richarda Onslowa Ropera (Hugh Laurie). By zdobyć zaufanie biznesmena, mężczyzna musi nie tylko udawać pozbawionego skrupułów przestępcę, ale naprawdę się nim stać.

Występują: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Elizabeth Debicki

FEAR THE WALKING DEAD
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Powtórka 3. sezonu w każdy czwartek o 22:00 (po dwa odcinki) – kontynuacja
Finał 3. sezonu 29 marca o 22:00


Jak wyglądał świat, który dopiero stawał się przerażającą apokalipsą znaną z „The Walking Dead”? „Fear the Walking Dead”, będący partnerską produkcją serii, odpowiada na to pytanie podążając za nowymi bohaterami stojącymi u progu końca świata.
Wraz z początkiem trzeciego sezonu „Fear the Walking Dead” rodziny spotykają się ponownie na niebezpiecznym terenie stanowiącym niegdyś granicę USA z Meksykiem. Administracyjne podziały przestały mieć znaczenie wraz z końcem dobrze znanego świata. Bohaterowie muszą teraz stawić czoła nie tylko konieczności odbudowy nowego społeczeństwa, ale także rodziny. Madison ponownie połączy się z Travisem, natomiast Alicia nie będzie mogła dojść do siebie po zamordowaniu Andresa. Oddalony zaledwie kilka kilometrów od swojej matki, Nick (Frank Dillane) po raz pierwszy bierze udział w akcji jako lider. Niestety, razem z Lucianą zostają zaatakowani przez amerykańską grupę militarną. Parze udaje się uciec, jednak Luciana zostaje postrzelona, a Nick traci swoje poczucie nieśmiertelności.

Występują: Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey

WEEKEND NA CZERWONYM DYWANIE

PODRÓŻ DO INDII
3 marca o 19:00

Pochodząca z Wielkiej Brytanii Mrs. Moore udaje się
w rejs do Indii Zachodnich, aby odwiedzić pracującego tam syna. Kobiecie towarzyszy narzeczona syna, Adela Quested, która pragnie zobaczyć „prawdziwe oblicze Indii”. Gdy poznaje indyjskiego lekarza, Aziza, jest nim zafascynowana, jednak nie potrafi prawidłowo odczytać jego intencji. Sprawy kompikują się, gdy mężczyzna proponuje, że pokaże kobietom niezwykłe jaskinie Marabar stanowiące jedną z największych atrakcji turystycznych.

Występują: Judy Davis, Victor Banerjee

SZALEŃSTWO KRÓLA JERZEGO
3 marca o 22:10

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach związanych z pogarszającym się stanem psychicznym Króla Anglii Jerzego III. Historyczny dramat w najlepszym wydaniu.

Występują: Nigel Hawthornwe, Helen Mirren

GARSONIERA
4 marca o 19:00

C.C. „Bud” Baxter jest ambitnym agentem ubezpieczeniowym, który stara się o awans. W tym celu pożycza swoim przełożonym klucze do mieszkania, w którym zaspokajają swoje seksualne fantazje. Sprawa się komplikuje, kiedy Bud zakochuje się w dziewczynie jednego z szefów firmy.
Występują: Jack Lemmon, Shirley MacLaine

HANNAH I JEJ SIOTRY
4 marca 21:30

Komediodramat o relacjach trzech sióstr i mężczyznach w ich życiu. Historia porusza takie tematy jak życie, śmierć, miłość, dorosłość, religia i relacje rodzinne.

Występują: Mia Farrow, Dianne Wiest, Michael Caine

SZPIEGOWSKIE WTORKI
Każdy wtorek marca o 22:00

CZŁOWIEK ZAGADKA 6 marca

Tytułowy Człowiek Zagadka to Sir Philip Kimberly, były szef brytyjskiego wywiadu, który powraca do Anglii po latach spędzonych w Rosji. Okoliczności jego powrotu nie są jednak do końca jasne i mogą okazać się tragiczne w skutkach zarówno dla strony rosyjskiej, jak i brytyjskiej.

Występują: Michael Caine, Laurence Olivier, Susan George

UKRYTA STRATEGIA 13 marca

Akcja filmu wyreżyserowanego przez Roberta Redforda rozpoczyna się historią dwóch studentów, Ariana i Ernesta, którzy podążając za wskazówkami swojego pełnego ideałów profesora, Dr. Malleya, dokonują przełomowej zmiany w swoim życiu.

Występują: Tom Cruise, Meryl Streep, Robert Redford

AGENT WPŁYWU 20 marca

Akcja tego filmu oparta jest na książce Iana Adamsa o tym samym tytule. Film relacjonuje wydarzenia towarzyszące tajemniczej śmierci jednego z najbardziej zasłużonych kanadyjskich dyplomatów, Johna Watkinsa.

Występują: Christopher Plummer, Marina Orsini

SOKÓŁ I KOKA 27 marca

Christopher Boyce przerywa studia, aby zająć się swoją największą pasją – sokolnictwem. Dzięki wysokiej pozycji ojca, otrzymuje pracę w koncernie zbrojeniowym. Przypadkowo trafiają w jego ręce materiały na temat tajnych operacji wywiadowczych CIA. Razem z przyjacielem, Andrew, próbują sprzedać informacje Rosjanom.

Występują: Timothy Hutton, Sean Penn, Pat Hingle