Nan i Walker spotykają się po latach w dniu odczytania testamentu swojego ojca, wybitnego architekta. Wiedzą tylko tyle, że z pewnością odziedziczą rodzinny dom. Dołącza do nich Pip, który jest synem Theo, wieloletniego przyjaciela i zawodowego wspólnika zmarłego Neda. Ku zaskoczeniu wszystkich dom, który stanowi wybitne dzieło architektury, trafia w ręce Pipa. Premiera spektaklu „Trzy dni deszczu" w reżyserii Rafała Marii Mohra zaplanowana na 26 marca 2020 w Teatrze WARSawy została odwołana z powodu stanu zagrożenia epidemicznego.

TRZY DNI DESZCZU to dramat obyczajowy podejmujący problem naszych życiowych wyborów i związanych z tym późniejszych konsekwencji. Treść dramatu wprowadza widza w temat dziedziczenia po przodkach rożnego rodzaju stereotypowych zachowań, sposobu myślenia, a nawet chorób. To opowieść o samotności i braku komunikacji. O osobistej wolności i cenie, którą musimy zapłacić za szczęście.

Całość sztuki osadzona jest na precyzyjnej i psychologicznej grze aktorskiej, która pozwala widzowi wejść w świat bohaterów. Świat, który może być z powodzeniem lustrzanym odbiciem naszego życia.

Reklama

„Trzy dni deszczu"
Reżyseria: Rafał Maria Mohr
Premiera: odwołana (zaplanowana wcześniej na 26 marca 2020)
Teatr WARSawy


OBSADA:
Justyna Kowalska
Piotr Ligienza
Maciej Raniszewski


SCENOGRAFIA:
Olga Mazur i Łukasz Misztal

KOSTIUMY:
Anna Czarnecka

TŁUMACZENIE:
Hanna Szczerkowska

AUTOR

"Trzy dni deszczu" Richard Greenberg