Gitarzysta Led Zeppelin, Jimmy Page ogłosił, że przy okazji reedycji płyt zespołu, do nagrań dołączane będą niepublikowane wcześniej nagrania. Page powiedział, że fani otrzymają "muzyczne i wizualne atrakcje".

Przygotowywana reedycja wszystkich albumów Led Zeppelin - od debiutu "Led Zeppelin" z 1969 roku po "Through The Looking Glass" z 1979 - wzbogacona będzie o niepublikowane wcześniej materiały wizualne i muzyczne.

"Katalog Led Zeppelin ostatni raz był >>remasterowany<< w 1990 roku. To już bardzo dawno. Problem z materiałem Led Zeppelin polega na tym, że brzmi fatalnie na mp3. Nie słychać tego, co najważniejsze" - tłumaczy decyzję o reedycji dyskografii grupy gitarzysta.

Materiał dodatkowy zawierać będzie alternatywne wykonania znanych utworów grupy, wersje różniące się miksami studyjnymi i podejściem do kwestii samego procesu nagrywania. W rozmowie z "Rolling Stone" Page dodaje: "Było bardzo wiele sposobów patrzenia na te utwory. To będzie bardzo ciekawy wgląd w proces twórczy zespołu".

Być może do płyt, w wersji deluxe, dołączone będą materiały filmowe.

Pierwsza seria wydawnictw zapowiedziana jest na rok 2013, choć Page dodaje: "Nic nie zostanie opublikowane, dopóki wszyscy członkowie zespołu nie wyrażą swojej aprobaty" - mowa o żyjących członkach Led Zeppelin: wokaliście Robercie Plancie i basiście Johnie Paulu Jonesie. Perkusista John Bonham zmarł w 1980 roku.