Podczas zbliżającego się warszawskiego festiwal Impact zespół Korn wystąpi ze swoim oryginalnym gitarzystą, współzałożycielem zespołu, Brianem "Headem" Welchem.

Head roztał się z zespołem Korn w 2005 roku z przyczyn światopoglądowych. Muzyka został babtystą i w wywiadach wielokrotnie dystansował się od dawnych kolegów z zespołu. Swoje wspomnienie zawarł w książce "Save Me from Myself: How I Found God, Quit Korn, Kicked Drugs, and Lived to Tell My Story". W zeszły roku powołał do życia grupę Love and Death, z którą nagrał płytę "Between Here & Lost". Wspólny występ na Impact Festival i późniejsze koncerty (m.in. Rock Am Ring i Rock im Park) mogą zapowiadać powrót Heada do zespołu na stałe.

Korn powstał w 1993 roku w Bakersfield w Kalifornii. W pierwszym składzie grali: Jonathan "Hiv" Davis, James "Munky" Shaffer, Reginald "Fieldy" Arvizu, Brian "Head" Welch i David Silveria. Ten ostatni opuścił zespół w 2006 roku. Obecnie w Kornie na perkusji gra Ray Luzier. Zespół wydał 10 albumów studyjnych. Ostatni płyta z 2011 roku, "The Path of Totality", powstała przy współpracy z artystami sceny elektronicznej m.in. Skrillexem.