Zespół Acid Drinkers rozpoczyna nową trasę koncertową. To kontynuacja trasy promującej najnowszy album grupy - "La Part Du Diable"

"Acid Drinkers od lat potwierdzają swoją wyborną formę sceniczną, a nowy materiał to kolejne pokłady energii, która tylko czeka na uwolnienie i eksplozje przed publicznością" - informuje wydawca zespołu.

Utwory z nowej płyty to potencjalne "koncertowe killery" - jak zwykli mawiać fani Acids - które z pewnością na stałe zagoszczą w jadłospisie Kwasożłopów.

"La Part Du Diable" to 11 bezkompromisowych, szybkich i ciężkich utworów, okraszonych sowicie wysoko procentowym i żrącym kwasem, które przez 50 minut nie dadzą chwili wytchnienia.

"Stęskniliśmy się za albumem zagranym z dodatkową porcją mięsa. Dlatego wracamy do matecznika, potańcówka właśnie dobiega końca!" - komentują muzycy.

Acid Drinkers po ponad 20 latach na scenie stali się prawdziwą legendą - ikoną rocka i metalu - absolutnym władcą tej sceny. Najbardziej rozpoznawalny thrash metalowy zespół w Polsce znany z rewelacyjnych płyt takich , jak "Infernal Conection", "Verses Of Steel", czy ostatnia "Fishdick Zwei". Kwasożłopy to prawdziwi mistrzowie sztuki koncertowej - grają z ogromną pasją i energią, od lat gromadzą pod sceną tłumy.

Najbliższe koncerty grupy:

21.02 - Lubin - Ave Cezar
22.02 - Szklarska Poręba - Klub Jazzgot
23.02 - Wrocław - Sala Koncertowa Radia Wrocław
24.02 - Opole - Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
01.03 - Czersk - Pub La Vitara
02.03 - Gdynia - Gdynia Rock Fest
03.03 - Szczecin - Słowianin 08.03 - Warszawa - Stodoła
09.03 - Radom - Strefa G2