„All Around The World” i „Change” – m.in. te przeboje na swojej ostatniej trasie wykonywała brytyjska wokalistka Lisa Stansfield. W jej ramach dała niesamowity koncert na warszawskim Torwarze. Ci, którzy nie mogli być na tamtym występie mogą poczuć część emocji, dzięki płycie „Live In Manchester”.
Media / Mike Gray

Album „Live In Manchester”, który ukazał się w formatach 2CD, DVD i Blu-ray, jest zapisem koncertu w rodzinnym mieście Lisy. W wywiadach Stansfield przekonuje, że było to dla niej wielkie przeżycie.

Na scenie była w świetnej formie, a towarzyszył jej nie tylko regularny zespół, ale też smyczki. Dodatkowo na płycie, w materiałach bonusowych, znaleźć można ponad 25 minut wywiadów oraz obrazy zza kulis koncertu. Podczas występu można usłyszeć jej starsze hity, ale też materiał z ostatniego studyjnego albumu „Seven”, wydanego po 10 latach przerwy.

W Polsce będzie można zobaczyć Lisę ponownie w grudniu tego roku i w marcu 2016. 15 grudnia wystąpi w Toruniu, a w marcu obok Simple Minds będzie gwiazdą Night Of The Proms w łódzkiej Atlas Arenie.

Próbkę jej możliwości możecie zobaczyć tutaj: