Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie wiedziałeś, że te seriale wyreżyserowała Agnieszka Holland

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
„The Wire” Narkotyki, broń, wojny gangów, korupcja, morderstwa. Brutalna rzeczywistość portowego Baltimore spędza sen z powiek lokalnej jednostce policji, która przestarzałymi jak na obecne czasy metodami stara się przywrócić ład w kontrolowanych przez młodych gangsterów rejonach. Pamiętajmy jednak, że pierwszy sezon serialu miał premierę w 2002 roku! Agnieszka Holland nie miała łatwego zadania podczas realizacji trzech odcinków „The Wire” (Moral Midgetry – sezon 3, odcinek 8, Corner Boys – sezon 3, odcinek 8, React Quotes - sezon 5, odcinek 5). Twórcy zdecydowali się bowiem zaprosić do ról gangsterów prostych chłopaków z lokalnego getta, którzy jak przyznaje Holland w jednym z wywiadów, nie byli w stanie zapamiętać i odegrać najprostszych kwestii. Jednak dzięki temu zabiegowi serial powala realizmem. Prawdziwy klasyk.
„The Wire” Narkotyki, broń, wojny gangów, korupcja, morderstwa. Brutalna rzeczywistość portowego Baltimore spędza sen z powiek lokalnej jednostce policji, która przestarzałymi jak na obecne czasy metodami stara się przywrócić ład w kontrolowanych przez młodych gangsterów rejonach. Pamiętajmy jednak, że pierwszy sezon serialu miał premierę w 2002 roku! Agnieszka Holland nie miała łatwego zadania podczas realizacji trzech odcinków „The Wire” (Moral Midgetry – sezon 3, odcinek 8, Corner Boys – sezon 3, odcinek 8, React Quotes - sezon 5, odcinek 5). Twórcy zdecydowali się bowiem zaprosić do ról gangsterów prostych chłopaków z lokalnego getta, którzy jak przyznaje Holland w jednym z wywiadów, nie byli w stanie zapamiętać i odegrać najprostszych kwestii. Jednak dzięki temu zabiegowi serial powala realizmem. Prawdziwy klasyk. / Media

Powiązane

Reklama

Komentarze(6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • ixi
  2017-05-22 16:32:49
  DLACZEGO ONA NIE CHCE MIESZKAĆ WE FRANCJI U SWOJEGO BRATA TYLKO W POOLSCE PLUJĄC I OCZERNIAJĄĆ POLAKÓW, TO WYJĄTKOWO ANTYPOLSKA OSOBLIWOŚĆ UTUCZONA NA CHLEBIE URADZIONYM POLAKOM.
  12
 • etete
  2017-05-16 13:34:49
  holandka to żadna reżyserka zwykła małpka z kamerą lepsze obrazy nakręci..
  15
 • Andrzej Budyń Maliniak Długopis
  2017-05-15 21:15:15
  PANI AGNIESZKA HOLLAND ROBI BARDZO DOBRE FILMY, A PONADTO ZNA SIĘ NA POLITYCE I KRYTYKUJE KATO BOLSZEWIKÓW Z PIS. Bardzo sobię ją za to cenię,
  28
 • StAAbrA
  2017-05-14 16:07:19
  Zalecam wprowadzenie na reżyserii , oraz innych pasożytniczych kierunkach , stosownego parytetu - i ograniczenie polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej do max. 50% . Na początek .
  7
 • MRX
  2017-05-16 22:55:55
  Widzę że ktoś czytuje S.Michalkiewicza.:)
  3
  pokażodpowiedzi (1)
Reklama
Reklama

Zobacz więcej