Na początku czerwca Lauren Weisberger, autorka książki "Diabeł ubiera się u Prady" potwierdziła, że na rynek trafi druga część bestsellera- "Zemsta ubiera się u Prady". Meryl Streep już zapowiada, że chętnie zagra w filmowej wersji książki, o ile pozbędzie się nadwagi....

Meryl Streep z radością przyjęła informację o tym, że w przyszłym roku na półkach księgarni pojawi się druga część przygód "Andy" Sachs - młodej dziewczyny z małego miasteczka, która zapragnęła zrobić w Nowym Jorku karierę dziennikarską. Streep przyznała również, że z chęcią ponownie wcieli się w postać demonicznej redaktor naczelnej magazynu "Runway", Mirandy Priestley.

Na drodze, między Meryl Streep, a diaboliczną redaktor naczelną stoi jednak przeszkoda: rozmiar sukienki..."Oczywiście, z chęcią ponownie wcielę się w postać Mirandy Priestley, tylko muszę pozbyć się tej cholernej nadwagi" - przyznała aktorka.

Z "Andy" Sachs ponownie spotykamy się po ośmiu latach. Po doświadczeniach z diaboliczna Priestley, Andy jest redaktorką "The Plunge" - największego magazynu skierowanego do panien młodych. Bohaterka nie tylko pracuje w piśmie ślubnym, ale też szykuje się do własnego ślubu. Bajka nie potrwa jednak długo, ponieważ jak sugeruje już sam tytuł - "Revenge Wears Prada: The Devil Returns" ("Zemsta ubiera się u Prady: Powrót Diabła") - Miranda powróci.