W nowym filmie "Parker" Jennifer Lopez pozwala sobie na wiele. W jednej ze scen widzowie zobaczą latynoską piosenkarkę pod prysznicem namiętnie całującą się z głównym bohaterem Jasonem Stathamem. Ciekawe, co na to partner wokalistki Casper Smart...

Statham wygląda w trakcie sceny na bardzo zaangażowanego i wyraźnie widać, że bardzo mu się to podoba. Poza tym nie ma wiele powodów do zadowolenia. Gra bowiem złodzieja, który w jednej z akcji (kradzież biżuterii) zostaje prawie zamordowany przez własnych kolegów.

Z pomocą seksownej maklerki Leslie, którą gra Jennifer Lopez udaje mu się zemścić na byłych kumplach. By zobaczyć jednak, czy może faktycznie zaufać swojej nowej koleżance, poprosił ją, by zrobiła mu striptiz.

Film

"Rozbierz się, bo muszę sprawdzić, czy nie jesteś okablowana i połączona z jakimiś agentami na zewnątrz" - powiedział do Lopez. Później swoją znajomość przypieczętowali pod prysznicem.

Prywatnie J.Lo związana jest od listopada 2011 roku z osiemnaście lat młodszym tancerzem Casperem Smartem. Kiedy niebawem zobaczy jednak swoją ukochaną w kinie z dobrze zbudowanym misterem Stathamem, nie wiadomo jak zareaguje. Na ekranach film pojawi się w styczniu 2013 roku.