Animowane postaci piosenkarki Lady Gagi i aktorki Sarah Jessica Parker pojawią się w wersji animowanej w kreskówce dedykowanej najnowszej modzie. Gwiazdom, od dawna uchodzącym za prekursorki nowego stylu, towarzyszyła będzie legenda studia Disney - Myszka Minnie.

W krótkometrażowej kreskówce "Electric Holiday", która wyświetlana będzie w prestiżowym nowojorskim domu towarowym Barneys, klienci ujrzą Myszkę Minnie w drodze na paryski tydzień mody. Bohaterce towarzyszyły będą inne gwiazdy Disneya - Daisy, Goofy, a także postacie z bajek - Cruella DeMon i Królewna Śnieżka. Wszystkie panie ubrane będą w animowane wersje najnowszych kolekcji takich projektantów, jak: Lanvin, Dolce & Gabbana, Balmain, Nina Ricci, czy Rick Owens.

W filmie pojawią się również rysunkowe odpowiedniki wiodących postaci branży mody - dyrektor kreatywny firmy Lanvin, była redaktor naczelna francuskiego "Vogue'a" Carine Roitfeld, modelka Naomi Campbell oraz uchodzące za ikony współczesnego stylu, Lady Gaga i Sarah Jessica Parker."Animacja reprezentuje wszystko, z czym kojarzony jest Disney i Barney's. Magia i marzenia splatają się w jednym filmie" - powiedział Mark Lee, prezes zarządu spółki Barneys New York.

Premiera filmu "Electric Holiday" odbędzie się 14 listopada.