Subtelna, uległa, miła? Nic z tych rzeczy. Agnieszka wyzbyła się resztek delikatności w więzieniu. Kiedy z niego wyszła rozpoczęła nowe życie w Niemczech. Jako domina dla klientów agencji towarzyskiej gustujących w BDSM
Media

Agnieszkę poznajemy, kiedy po pięciu latach wychodzi z polskiego więzienia. Z kilkoma banknotami i walizką w ciągu jednego dnia przenosi się w zupełnie inne miejsce – do Monachium. Tam przypadkiem trafia do Madame – dawnej baletowej diwy, teraz właścicielki osobliwej agencji towarzyskiej. Po zdanym egzaminie, zaczyna pracować dla niej jako domina. Madame otacza ją szczególną uwagą, a z czasem zaczyna traktować niemal jak córkę. Dzięki szybko zarobionym pieniądzom dziewczyna powoli układa swoje nowe życie w Niemczech. Sprawy komplikują się, kiedy zakochuje się w niej przypadkiem poznany 16-letni Manuel. Nie tylko rodzice chłopaka nie są zachwyceni jego nową przyjaciółką, ale przede wszystkim zaborcza Madame nie toleruje nikogo, kto mógłby odwrócić od niej uwagę Agnieszki.

Niemiecko-polski dramat w reżyserii Tomasza Rudzika wchodzi na ekrany kin już w najbliższy piątek, 30 października. W tytułowej roli głównej zagrała Karolina Gorczyca.