„Tenet" to najnowszy projekt Christophera Nolana, który od 26 sierpnia można oglądać na wielkim ekranie. Jego wcześniejsze produkcje jak „Incepcja”, „Mroczny Rycerz” czy „Interstellar” odniosły sukces na całym świecie i sprawiły, że stał się on popularnym i cenionym za oryginalne podejście do narracji reżyserem. Tym razem Nolan przygotował dla widzów spektakularny film akcji, w którym szpiegowski klimat zderza się z koncepcją podróży w czasie. Wszystko owiewa mgiełka tajemnicy. W rolach głównych wystąpią między innymi Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh i Clemence Poesy.

Produkcja „Tenet” to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tegorocznych wakacji. To pierwszy blockbuster, który wchodzi na wielkie ekrany po ponownym otwarciu kin na świecie i w Polsce.

Film „Tenet” ma dziś premierę we wszystkich kinach sieci Multikino, a Warszawie, Poznaniu i Trójmieście od dziś do niedzieli produkcja zostanie wyświetlona ponad 555 razy. Seanse będą odbywać się między 10.00 a 21.00. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl

W foyer kin sieci Multikino oraz w toaletach ulokowano stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów została wyposażona w przyłbice. Każde Multikino posiada specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. Zgodnie z rządowymi wytycznymi widzowie na terenie kina powinni mieć zakryte usta i nos.

Klientom kupującym bilety w kasach rekomendujemy bezgotówkowe transakcje kartą płatniczą, Blikiem i telefonem bądź nabycie ich online poprzez stronę www.multikino.pl lub przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej Multikina – podkreśla Natalia Kaleta-Nguyen, PR Manager sieci kin Multikino.

W salach kinowych widzowie są proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie z zachowaniem bezpiecznego odstępu. Po zakończonym seansie klienci opuszczający salę kinową powinni postępować zgodnie z informacjami, które przekażą pracownicy kina lub stosować się do oznaczeń.

Bilety na film „Tenet” można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu „Tenet” są wyłączone z rezerwacji.