Teatr Współczesny zaprasza na spotkania online o proponuje wspólne spotkania w sieci.

Dyrektor Teatru Współczesnego Maciej Englert do widzów:

Szanowni Państwo. Trudno przewidzieć, jak potoczy się nasze życie. Wszystko raczej wskazuje na to, że jeszcze długo nie będziemy mogli spotykać się w teatrze, ale też liczymy na to, że gdy już minie najgorsze i zbudzimy się w innym świecie, wrócicie do nas na Mokotowską 13. Teatr nie istnieje bez widowni.

KAŻDY SPRZEDANY BILET NIE TRACI WAŻNOŚCI. PODLEGA ZWROTOWI, ALBO MOŻE BYĆ WYMIENIONY W NIEOGRANICZONYM CZASIE NA DOWOLNY DZIEŃ I SPEKTAKL PO WZNOWIENIU DZIAŁALNOŚCI TEATRU. Taka decyzja pozwoli nam od 1 kwietnia prowadzić przedsprzedaż na spektakle planowane w repertuarach następnych miesięcy. Jednocześnie doda nam otuchy i wiary w to, że Państwo do nas wrócą.
JAKO DYREKTOR TEATRU ZAPEWNIAM, ŻE ZACZNIEMY GRAĆ GDY BĘDZIEMY MIELI PEWNOŚĆ, ŻE MAKSYMALNIE ZAPEWNIMY BEZPIECZEŃSTWO ZARÓWNO PAŃSTWA, JAK AKTORÓW I PRACOWNIKÓW TEATRU.

Na początek materiał ze spotkania, które odbyło się po projekcji spektaklu "Tango", jest to pierwsze z cyklu spotkań zorganizowanych przy okazji 60. lecia Teatru Współczesnego. Goście spotkania: Marta Lipińska, Danuta Szaflarska, Piotr Adamczyk, Krzysztof Kowalewski, Wiesław Michnikowski, prowadzi Maciej Englert.