KINO | Idą Święta Bożego Narodzenia. Śnieg, choinki, migoczące gwiazdki, prezenty, a w powietrzu przedświąteczny nastrój. Ubrany w mikołajowy kostium Melchior "Mel Gibson" (w tej roli Tomasz Karolak) pędzi w małym busiku w poszukiwaniu synka Kazika, który z kolei poszukuje dziadka. Szczepan i Karina Lisieccy (Piotr Adamczyk i Agnieszka Dygant) przeżywają swoje kolejne wzloty i żarliwe, małżeńskie sprzeczki. Różne rodziny, związki, problemy i temperamenty. Rozczarowania, pośpiech, damsko-męskie namiętności - rozstania i powroty. Słowem: Święta.

Za chwilę Wigilia a tu jak zwykle setki spraw do skończenia. W krzątaninie i gąszczu drobnostek najważniejsi są najbliżsi. Mąż, żona, partnerka, chłopak, syn, dziadek.

Lekka komedia w świątecznej osnowie. Listy do M. Czas niespodzianek opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Wśród aktorów doskonale znane i lubiane nazwiska.

W rolach głównych występują:

  • Agnieszka Dygant jako Karina Lisiecka
  • Piotr Adamczyk jako Szczepan Lisiecki
  • Tomasz Karolak jako Melchior "Mel Gibson"
  • Wojciech Malajkat jako Wojciech

Polska komedia romantyczna w reżyserii Tomasza Koneckiego w kinach od 10 listopada.

Zobacz zwiastun: