Mieszkają już od kilkunastu dni razem w kwarantannie na Naszej Polanie. Stąd też live streaming dla wszystkich tych, którzy tutaj być z nimi nie mogą. Dorośli zagrają kilka pięknych numerów z pierwszej epki, żeby dodać wam trochę ducha. Bądźcie z nimi w sobotę o 19.00. Będą też wspaniali goście, m.in. Monika Mariotti, Marlena Moździńska i Michał Lamża.
Media

Dorośli to autorski projekt Igora Spolskiego i Karola Strzemiecznego. Muzycy, wierni idei DIY. Skład zespołu uzupełnia wiolonczelistka i wokalistka Iza Lamik.

"Granie tych piosenek jest dla nas ulubioną formą spędzania ze sobą czasu, pomaga nam przetrwać gorsze chwile, przynosi nam poczucie pewności i bliskości, daje wytchnienie, koi nerwy. Taka jest ta muzyka, o tym są te piosenki i tym się chcemy podzielić z Wami, zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkim czasie.
Co tydzień o 19.00 w soboty nadajemy streaming z Beskidu Niskiego (Nasza Polana), w którym mieszkamy i pracujemy nad nowym materiałem. Debiut Dorosłych, garść akustycznych, ciepłych, folkowych piosenek okraszonych organiczną elektroniką, brzmieniami lapsteela, mandoliny i wiolonczeli. Autorskie teksty, trochę różowe, trochę niebieskie.” - piszą o sobie Dorośli.

Koncert w Teatrze WARSawy już 1 października.

Link do wydarzenia na Facebooku >>>