Adam był topowym kucharzem Paryża. Jego dawna sława jednak minęła i teraz chce zacząć wszystko od nowa. Buduje zespół, który ma podbić podniebienia Londyńczyków i stworzyć najlepszą restaurację na świecie.

Adam Jones (Bradley Cooper) to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków. Nie udźwignął jednak ciężaru sławy, zniknął z pierwszych stron gazet i rozpłynął się w powietrzu. Teraz, wolny od wszelkich uzależnień, próbuje swoich sił w sercu kulinarnego Londynu. Gromadzi doborową załogę, by stworzyć najlepszą restaurację na świecie. Czy kierując grupą utalentowanych ekscentryków, zdoła wspiąć się na kulinarny Olimp? Czy uczucie do pięknej Helene (Sienna Miller) nie przeszkodzi mu w zdobyciu upragnionej, trzeciej gwiazdki Michelin?

Amerykański komediodramat wchodzi na ekrany polskich kin już jutro, 23 października. W rolach głównych grają: Bradley Cooper, Daniel Brühl oraz Omar Sy.