Dwa najgorętsze nazwiska Hollywood Ryan Gosling i Bradley Cooper niebawem pojawią sie razem na polskich ekranach. Aktorzy zagrali w najnowszym filmie Dereka Cianfrance "Drugie oblicze".

Głównym bohaterem filmu jest motocyklista Luke, który postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Zostawia swoją pracę cyrkowego showmana i wraca do Schenectady w stanie Nowy Jork. Tam dowiaduje się, że jego była dziewczyna, Romina urodziła mu w tajemnicy syna. Mężczyzna za wszelką cenę chce być dobrym ojcem. Aby utrzymać rodzinę, postanawia wykorzystać swoje doskonałe umiejętności jazdy na motocyklu. Zaczyna okradać banki. Coraz bardziej niebezpiecznie robi się, gdy Luke spotyka na swojej drodze ambitnego funkcjonariusza policji, Avery'ego Crossa...

"Drugie oblicze" to epicki dramat kryminalny ukazujący nierozerwalną więź pomiędzy ojcami i ich synami. Rozgrywający się na przestrzeni piętnastu lat, wielowymiarowy dramat, który opowiada o losach czterech mężczyzn, reprezentujących dwa pokolenia różnych rodzin" - informuje dystrybutor filmu - firma Monolith Films.

W obsadzie znalazły się gwiazdy Hollywood, m.in.: Ryan Gosling, Bradley Cooper, Eva Mendes, Ray Liotta oraz Rose Byrne. Mimo ciężkich warunków przy pracy artyści jednak nie narzekali.

"Miałem wielkie szczęście, że wszyscy aktorzy grający w tym filmie byli w stanie aż tak się poświęcić, żeby on powstał. W Schenectady nie ma żadnych superhoteli, nie stać nas było na wielkie przyczepy, zdjęcia oraz przygotowania wymagały od nich dużo czasu i energii, kręciliśmy w miejscach z ulami pełnymi wkurzonych pszczół czy też przeklętych plagą moskitów. Nie słyszałem ani jednego słowa skargi. Wszyscy graliśmy do jednej bramki" - powiedział reżyser Derek Cianfrance.

"Drugie oblicze" w kinach od 24 maja.