Wśród wielu premier Netflixa na czerwiec 2020 do najbardziej wyczekiwanych należą z pewnością dwa tytuły. Pierwszym jest polski serial "W głębi lasu", gdzie w rolach głównych widzowie zobaczą Grzegorza Damięckiego, Agnieszkę Grochowską oraz Wiktorię Filus. Drugim hitem będzie z pewnością trzeci i ostatni sezon serialu „Dark”. Co jeszcze warto zobaczyć? Oto najciekawsze premiery:

Trzynaście powodów (serial, 4. sezon)
premiera: 5 czerwca 2020

W sezonie finałowym uczniowie ostatniej klasy liceum Liberty przygotowują się do ukończenia szkoły. Jednak zanim się pożegnają, będą musieli utrzymać w tajemnicy niebezpieczny sekret i zmierzyć się z koszmarnie trudnymi decyzjami, które mogą na zawsze zmienić ich życie.

Ostatni skok w historii USA
premiera: 5 czerwca 2020

Rząd amerykański chce ostatecznie rozprawić się z terrorystami i kryminalistami. W tym celu planuje wyemitować specjalny sygnał, który uniemożliwi ludziom popełnianie przestępstw. Graham Bricke (Édgar Ramírez), zawodowy złodziej, który wciąż czeka na swoją szansę, łączy siły z synem słynnego gangstera, Kevinem Cashem (Michael Pitt), i działającą w podziemiu hakerką Shelby Dupree (Anna Brewster). Czy tej trójce uda się dokonać skoku stulecia i popełnić ostatnie przestępstwo w historii USA? Film „Ostatni skok w historii USA” jest oparty na wydanej przez Radical Publishing powieści graficznej „The Last Days of American Crime”, której autorami są Rick Remender i Greg Tocchini. Reżyserem tego thrillera jest Olivier Megaton, a scenarzystą — Karl Gajdusek. Za produkcję odpowiadają Jesse Berger (p.g.a.), Jason Michael Berman, (p.g.a.) oraz Barry Levine. W filmie wystąpi też Sharlto Copley.

Reality Z (serial, 1. sezon)
premiera: 10 czerwca 2020

Serial „Reality Z”– hołd dla horroru, humoru i popkultury – opowiada w dziecięciu odcinkach o apokalipsie zombie w Rio de Janeiro. W czasie wieczoru eliminacyjnego uczestnicy i producenci brazylijskiego reality show zostają uwięzieni w studio, podczas gdy miasto pogrąża się w chaosie.

Pięciu braci
premiera: 12 czerwca 2020

Film nagrodzonego Oscarem Spike’a Lee. Czterech czarnoskórych weteranów — Paul (Delroy Lindo), Otis (Clarke Peters), Eddie (Norm Lewis) i Melvin (Isiah Whitlock, Jr.) — wraca po latach do Wietnamu. Wraz z synem Paula (Jonathan Majors) wyrzuszają na poszukiwania szczątków swojego dowódcy (Chadwick Boseman) oraz ukrytego skarbu, a po drodze muszą stawić czoła ludziom i siłom natury, mierząc się zarazem z pokłosiem wiecznie żywej wojny w Wietnamie.

Nie ma jak w rodzinie (serial, 4. sezon)
premiera: 12 czerwca 2020

„Nie ma jak w rodzinie” to serial stworzony przez komika Billa Burra i zdobywcę Emmy Michaela Price’a, który przenosi widzów w lata 70. Ta dekada to czas, w którym takie rzeczy jak poprawność polityczna, ciągła kontrola rodzicielska i zakazy palenia w pomieszczeniach nie tylko nie były normą, ale w ogóle nie przychodziły nikomu do głowy. W wersji angielskiej głosu postaciom użyczyli między innymi Bill Burr, Laura Dern, Justin Long i Sam Rockwell.

W głębi lasu (serial, 1. sezon)
premiera: 12 czerwca 2020

Nowy polski serial oryginalny Netflix na podstawie powieści Harlana Cobena.

Jest lato 1994 roku, wakacyjny obóz na łonie natury. Cztery osoby wchodzą do lasu, ale nigdy z niego nie wracają. Policji udaje się odnaleźć zwłoki dwójki z nich. Paweł Kopiński (Grzegorz Damięcki), dziś warszawski prokurator, mimo upływu lat, nigdy nie otrząsnął się po stracie ukochanej siostry. Niespodziewane trafia na nowy ślad, który zdaje się być powiązany ze zniknięciem dziewczyny w 1994 roku. Co naprawdę wydarzyło się w lesie 25 lat temu?

W rolach głównych Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski. Serial reżyserują Leszek Dawid (“Jesteś Bogiem”) oraz Bartosz Konopka (“Królik po berlińsku”).

Wybory Paytona Hobarta (serial, 2. sezon)
premiera: 19 czerwca 2020

Payton Hobart (Ben Platt) robi wszystko, by w nadchodzących wyborach pozbawić Dede Standish (Judith Light) miejsca w senacie stanowym Nowego Jorku. Dede — długoletnia liderka partii większościowej z rzeczową szefową sztabu wyborczego Hadassah Gold (Bette Midler) u boku, liczy na łatwą wygraną. Payton, który wybory do senatu traktuje jako kolejny krok na drodze do prezydentury, musi ostatecznie zdecydować, jakim politykiem chce być, nawet jeśli oznacza to ujawnienie sekretów, kłamstw i pewnego trójkąta. Tymczasem jego matka Georgina Hobart (Gwyneth Paltrow) podejmuje ważną decyzję, która może przyćmić Paytona i wszystko, co miał nadzieję osiągnąć. Aby wygrać, nie rezygnując z własnych przekonań, Hobart musi wziąć się w garść i znaleźć sposób na zainspirowanie wyborców. Serial „Wybory Paytona Hobarta”, którego twórcami są Ryan Murphy, Brad Falchuk i Ian Brennan, to komediowe i satyryczne spojrzenie na życie polityka.

W rytmie bossa novy (serial, 2. sezon)
premiera: 19 czerwca 2020

Malu jest wciąż tą samą zdeterminowaną kobietą, oddaną matką i wierną przyjaciółką, którą pamiętamy z pierwszego sezonu. Traumę z przeszłości udało się jej przekuć w siłę i bezkompromisowość. Thereza troszczy się o rodzinę i dom, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że brakuje jej spełnienia w pracy. Przed wyjściem za mąż Adélia wspomina dzieciństwo i ojca Duke'a. Chce zacząć życie od nowa z Capitão i zapomnieć o przeszłości. Jej nastoletnia siostra Ivone wyrasta na utalentowaną ambitną artystkę, która z pomocą Malu będzie miała szansę sprawdzić się branży zdominowanej przez mężczyzn.

Zgubiona kula (film)
premiera: 19 czerwca 2020

Lino jest utalentowanym mechanikiem specjalizującym się w przerabianiu samochodów do napadów. Po jednej z nieudanych akcji trafia do aresztu, gdzie zostaje zwerbowany do współpracy przez dowódcę jednostki antynarkotykowej. Dziewięć miesięcy później zostaje niesłusznie oskarżony o morderstwo i aby udowodnić swoją niewinność, musi odszukać pocisk z miejsca przestępstwa, który utknął w zaginionym samochodzie.

Dark (serial, 3. sezon)
premiera: 27 czerwca 2020

W trzecim i ostatnim sezonie „Dark” zagmatwana zagadka zostaje w końcu rozwiązana. Czas i miejsce nic już nie znaczą. Jonas próbuje odnaleźć się w nowym świecie, stanowiącym wierną kopię Winden. Ci, którzy zostali w innym wymiarze, szukają wyjścia z pętli zakrzywiającej już nie tylko czas, ale też przestrzeń. Dwa światy. Światło i mrok. A w samym centrum wydarzeń tragiczna historia miłosna.