KONCERTY, POKAZY, FESTIWALE | Co ciekawego wydarzy się w najbliższych dniach? Z mnóstwa propozycji wybraliśmy kilka najbardziej obiecujących. Każdy znajdzie coś dla siebie.
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI W KRAKOWIE. Od 30.01 do 10.02 w Nowohuckim Centrum Kultury będzie można zobaczyć m.in. „Brzydkie kaczątko” i „Akademię Pana Kleksa”.
WYSTAWA STEFANA KORNACKIEGO „GO HOME! DO DOMU!” w CSW Toruniu. Wystartowała ekspozycja performera i poety w formie multimedialnej instalacji z wykorzystaniem napisów.
„NOTATKI Z PRZESTRZENI” Jerzego Jarnuszkiewicza to nowa ekspozycja w warszawskiej Zachęcie. Będzie można zobaczyć prace rzeźbiarskie zmarłego 12 lat temu artysty oraz efekty jego działalności medalierskiej i graficznej.
POKAZ FILMU „UCHO WEWNĘTRZNE” I SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM TRZASKĄ. W CSW Łaźnia 2 w Gdańsku wieczór (29.01), którego bohaterem będzie znakomity muzyk.
SORRY BOYS NA TRASIE promującej ich znakomitą płytę „Roma”. W najbliższym czasie wystąpią m.in. we Wrocławiu (29.01), w Warszawie (3.02) i Gdańsku (10.02).
JOSÉ GONZÁLEZ W TEATRZE SZEKSPIROWSKIM. W Gdańsku indiefolkowy artysta wystąpi 1.02 wraz z kolektywem The String Theory.
TOUCHE AMORE W WARSZAWIE. Koncert amerykańskiej kapeli punkrockowej 31.01 w Hydrozagadce.
JAZZOWE TRIO SUN OF GOLDFINGER, w składzie David Torn, Tim Berne i Ches Smith, 27.01 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia, w Warszawie.
HOLENDERSKI ROCKOWY DE STAAT na jedynym koncercie w Polsce. Swój szalony sceniczny spektakl zaprezentują w warszawskiej Stodole 29.01. Supportem będzie Zimmerman, czyli 29-letni Simon Casier, znany z formacji Balthazar.