Wiadomości

30 czerwca 2020 r.

Malta Festival Poznań 2020 potrwa aż do jesieni

Malta Festival Poznań 2020. W drugim kroku na widzów czeka teatr, debata i mapa jezior30 czerwca 2020 r.

Trwa Malta Festival Poznań „w czasie zarazy”. To jeden z pierwszych festiwali w kraju, który po kwarantannie wyszedł z sieci i proponuje publiczności spotkania na żywo ze sztuką. Tegoroczna edycja jest rozciągnięta w czasie, krocząca, objazdowa, rozrzucona po mieście. W programie mobilny teatr, spotkania, muzyka, interwencje artystyczne i taniec.

29 czerwca 2020 r.

Bogaty program mieści, jak co roku, stałe cykle prowadzone przez znanych łaźniowej publiczności gospodarzy, ale też całkiem nowe propozycje.

Teatr Łaźnia Nowa zaprasza na Bulwar[t] Sztuki 202029 czerwca 2020 r.

16 lipca w Teatrze Łaźnia Nowa ruszy największy w Krakowie letni maraton kulturalny – Bulwar[t] Sztuki 2020. Łaźnia zaprasza mieszkańców Krakowa na ponad 50 wydarzeń w ciągu 30 dni lata. Na żywo, tym razem nie nad Zalewem Nowohuckim, ale również w plenerze, w ogrodzie przy teatrze na os. Szkolnym 25.

27 czerwca 2020 r.

Filmowe i serialowe premiery Netflixa w lipcu. Co warto zobaczyć?

Netflix w lipcu. Co warto zobaczyć?27 czerwca 2020 r.

Wśród lipcowych premier Netflixa warto zwrócić uwagę m.in. na: film "Hejter" w reż. Jana Komasy, pierwsze sezony seriali "Warrior Nun" oraz "Na ustach wszystkich", a także drugi sezon "The Umbrella Academy".

26 czerwca 2020 r.

Organizatorzy zapowiedzieli, że w czasie wydarzeń festiwalowych będą się stosować do wszystkich wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczących zabezpieczeń sanitarnych.

Dwie premiery Festiwalu Nowe Epifanie już w lipcu26 czerwca 2020 r.

Po czterech miesiącach przerwy spowodowanej epidemią koronawirusa organizatorzy przerwanego w marcu 11. Festiwalu Nowe Epifanie pokażą w lipcu dwie premiery teatralne w STUDIO teatrgalerii. Będą to spektakle "Zwiastowania" Karoliny Szczypek i "Wzór na pole trójkąta" Jana Hussakowskiego.

Polecane

Polecane