Wiadomości

10 lipca 2019 r.

Brave Kids Oborniki Śląskie Fot. Mateusz Bral

„Zaprzyjaźniaj dzieci z całego świata”. Projekt Brave Kids skończył 10 lat i dopiero się rozkręca10 lipca 2019 r.

- Brave Kids będzie się rozrastał. Dopilnuję, żeby objął jak najwięcej państw i dzieci na całym świecie. Nawet jeśli w jednym miejscu przerwie się jego ciągłość, to odrodzi się w innym. Ludzie już rozumieją sens tego najprostszego z możliwych projektów, w którym dzieci zaprzyjaźniają się z innymi dziećmi dzięki sztuce - mówi Grzegorz Bral, reżyser, twórca Brave Kids.

3 lipca 2019 r.

Konkurs książkowy GazetaPrawna.pl

[KONKURS] Wygraj książkę na wakacje3 lipca 2019 r.

Siedem znakomitych historii napisanych przez siedmiu utalentowanych autorów. W najnowszym cyklu konkursowym przygotowaliśmy dla naszych Czytelników książki, które warto zabrać na wakacyjny wypoczynek. Trzeba tylko odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Regulamin konkursu znajduje się na końcu tekstu.

3 lipca 2019 r.

Widzowie, którzy nie zdążyli zobaczyć najnowszej premiery Teatru Żydowskiego „ŚPIEWAK JAZZBANDU” reż. Wojciech Kościelniak będą mieli szansę w czasie festiwalu. Napisany
i wyreżyserowany przez Wojciecha Kościelniaka musical, powstał na motywach sztuki Samsona Raphaelsona The Jazz Singer.

Warszawa Singera 2019 nasyci widzów dobrym teatrem3 lipca 2019 r.

Najgłośniejsze i najnowsze realizacje Teatru Żydowskiego w Warszawie, zespoły teatralne z Hiszpanii i Włoch, spektakle dla dzieci i dorosłych, różnorodność gatunków i form teatralnych, język jidysz, hiszpański, włoski i polski – to wszystko czeka nas w teatralnej części 16. Edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera (24 sierpnia-1 września 2019) – unikalnego w Europie wydarzenia kultury żydowskiej.

Polecane

Polecane