siatkówka na siedząco

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu siatkówka na siedząco. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące siatkówka na siedząco.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Narodowy Dzień Sportu: Czemu Polakom brakuje motywacji?

  Narodowy Dzień Sportu: Czemu Polakom brakuje motywacji?

  3 października to Narodowy Dzień Sportu. Jak zmotywować się do działania, zmiany nawyków żywieniowych czy wychować przyszłego mistrza? Poniżej znajdą Państwo komentarze i wyniki badań psychologów Uniwersytetu SWPS z zakresu psychologii sportu i motywacji.

  czytaj więcej

 • Bąk: Jajecznica z mercedesa

  Bąk: Jajecznica z mercedesa

  Przyznaję się bez bicia. Do ubiegłego tygodnia wyrażenie „urlop na kempingu” stawiałem w jednym rzędzie z „rak trzustki” oraz „porzucona w lesie mina z czasów drugiej wojny światowej urwała mi obie nogi”. Prowadzę dość poukładane życie i nie wyobrażałem sobie wypoczynku wśród przyczep i namiotów porozrzucanych niedbale po całym polu, unoszącego się permanentnie w powietrzu zapachu podwawelskiej zmieszanej z tanim piwem, spoconych, rozwrzeszczanych i utytłanych ziemią dzieci biegających wokół namiotów oraz ciągłych sąsiedzkich rozmów o tym, kto ma dłuższą przyczepę. I wiecie co? Na kempingach dokładnie tak jest. Tyle że już kompletnie mi to nie przeszkadza. Przeciwnie – bardzo mi się spodobało. A wszystko za sprawą Mercedesa Marco Polo.

  czytaj więcej

 • Nie tylko o medale chodzi, czyli ile państwa w sporcie

  Nie tylko o medale chodzi, czyli ile państwa w sporcie

  Chcemy, by nasi sportowcy byli najlepsi na świecie. Tylko kto ma płacić za ich pracę na treningach?

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej