Na spektakl składają się piosenki z repertuaru zespołu MAANAM, w wykonaniu studentów Akademii Teatralnej. Dobrze znane utwory w nowych aranżacjach, wykonywane z młodzieńczym entuzjazmem, przy akompaniamencie instrumentów w rzadko spotykanym składzie: harfa, kontrabas i pianino, nabierają nowych znaczeń. Hołd młodych artystów dla charyzmatycznej piosenkarki Kory, to pokaz umiejętności wokalnych, wrażliwości i energii.

Dyplomanci przypomną dobrze znane i niezapomniane piosenki w nowych aranżacjach przy akompaniamencie instrumentów w rzadko spotykanym składzie: harfa, kontrabas i pianino.

W najnowszych szatach prosto spod muzycznej igły, utwory brzmią inspirująco i nabierają głębszych znaczeń. Młodzieńczy entuzjazm wykonawców zdobi je dodatkowo. Spektakl w oprawie wokalnych talentów, wrażliwości i energii jest poświęcony pamięci charyzmatycznej piosenkarki Kory.

Dyplomanci kierunku Aktorstwo Teatru Muzycznego włożyli serca w to, by dowieść tym spektaklem, że niepowtarzalna twórczość Kory jest ponadpokoleniowa.

Twórcy

  • Reżyseria Anna Sroka - Hryń
  • Reżyseria światła Paulina Góral
  • Kierownictwo muzyczne i aranżacja Mateusz Dębski
  • Harfa Alina Łapińska
  • Kontrabas Wojciech Gumiński/ Mateusz Dobosz

Obsada

Ada Dec Natalia Stachyra Karolina Piwosz Maja Polka Jagoda Jasnowska Olga Lisiecka Maciej Dybowski Juliusz Godzina Wojciech Melzer Maciej Kozakoszczak Tomasz Osica

Premiera i najbliższe spektakle:

20.08.2021, 20:00

21.08.2021, 20:00

22.08.2021, 20:00