Teatr Współczesny Online zaprasza w poświąteczną niedzielę, 27 grudnia (g.19.00) na bezpłatny pokaz sztuki Kay Mellor "Namiętna Kobieta" w reżyserii Macieja Englerta, ze scenografią Marcina Stajewskiego.

Spektakl będzie dostępny tylko 27 grudnia punktualnie od godz. 19.00 pod linkiem www.wspolczesny.pl/teatr-oline tylko na terytorium Polski.

Sztuka trwa 1 godz. 45 minut

Przedstawienie udostępniamy za zgodą TVP. Pełna oferta Teatru TV : www.vod.tvp.pl

Szczegółowe informacje o sztuce : https://www.wspolczesny.pl/repertuar/biezacy/namietna-kobieta-online

Brawurowa komedia liryczna, przebój kilku warszawskich sezonów teatralnych, ponad 240 przedstawień. Spektakl bił rekordy frekwencji. „[…] Marta Lipińska w roli głównej. Przedwojenni recenzenci napisaliby: pyszna. I ja powiem: pyszna i jeszcze dodam, iż trudno oprzeć się wrażeniu, że autorka napisała swoją sztukę specjalnie dla Marty Lipińskiej.[…] a i panom niczego nie brakuje. Krzysztof Kowalewski i Andrzej Zieliński grają dokładnie to, czego po nich oczekujemy […] Zaskakuje Piotr Adamczyk w roli Syna. Nie posądzałem tego aktora o taką vis comica.[…]” Z recenzji Janusza Majcherka ( Teatr nr ½, 1.02.2003 r.)

Namiętna kobieta to Betty . Lato życia w pełni, sprawy rodzinne „w rozbiegu”, bo to dzień ślubu syna .Już ma wyruszyć orszak weselny, państwo młodzi w pełnym rynsztunku a Betty znika. Na jej tropie syn i mąż i…amant z lat młodości, który „zjawia się” w całym tego słowa znaczeniu. ..

Pokazy przedstawień są bezpłatne, Teatr Współczesny będzie jednak wdzięczny wszystkim, którzy zechcą wesprzeć naszą Scenę darowizną, jest to bardzo cenna pomoc.