Na scenę Teatru Lalka powraca spektakl Don Kichot w autorskiej interpretacji reżysera i scenografa Adama Walnego. Przedstawieniu towarzyszą warsztaty lalkarskie Laboratorium Cervantesa adresowane do starszych dzieci i młodzieży, w tym do osób niepełnosprawnych.

W autorskim przedstawieniu Adama Walnego powieść Cervantesa jest historią o potrzebie metafizyki, wolności i nadziei we współczesnym świecie, a także o miejscu, jakie zajmuje w nim wyobcowany człowiek. Przygody Don Kichota - błędnego rycerza, skłaniają do refleksji nad sensem pozostania wiernym swoim ideałom i sprawczą mocą szalonych marzeń.
Zapraszamy na warsztaty lalkarskie przed spektaklem Don Kichot

Laboratorium Cervantesa adresowane do starszych dzieci i młodzieży, w tym do osób niepełnosprawnych. Uczestnicy zostaną wtajemniczeni w arkana technik lalkowych i animacji przedmiotów. Staną się one narzędziem, które posłuży w lepszym rozumieniu wybranych wątków powieści Cervantesa, jak i rozpoznaniu plastycznej rzeczywistości, jej mechanizmów.

Reklama

Don Kichot i warsztaty
Miguel de Cervantes

Adaptacja wg opowieści Ericha Kästnera w przekładzie Emilii Bielickiej: Marta Miłoszewska
Kiedy? 10 lutego, godz. 17:30 oraz 13 – 16 lutego, godz. 11:00.
Dla widzów w wieku 10+
Czas trwania spektaklu: 60 minut.
Warsztaty: 13 – 16 lutego. godz. 9:00. Czas trwania 80 min. Zgłoszenia przyjmuje Dział Organizacji Widowni tel. 22 656 69 57 lub rezerwacje@teatrlalka.pl
Szczegółowy repertuar dostępny jest na stronie teatru >>>
Bilety na spektakle w cenie 15 zł – 35 zł dostępne na stronie teatrlalka.pl
Teatr Lalka - tel. (22) 656 69 57, (22) 656 69 56 | e-mail: rezerwacje@teatrlalka.pl