« Powrót do artykułu

I Francja i Europa w kłopotach. W powietrzu czuć odór nadciągającego pożaru

PROZA I ESEJE | Jest źle – zdają się mówić Michel Houellebecq i Virginie Despentes. Ale w kwestii tego, dlaczego właściwie z Zachodem jest źle, już zgody brak

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Artykuły powiązane

statystyki

Komentarze (3)

 • Daleko szukac nie musimy, nihilizm bez szans w PR!(2016-10-07 16:57) Zgłoś naruszenie 185

  Postkomuna konczy sie wraz z poczetkiem/koncem grudnia 2016. ROKU ! ! ! Wypływają skandaliczne maile sędziów TK, a spora część mediów milczy, bo ponoć prywatne. Z Watergate było podobnie wpis z dnia 4/10/2016 Z ujawnionych wczoraj maili sędziów TK jednoznacznie wynika, że jeszcze przed wprowadzeniem przez PO poprawki umożliwiającej dokonanie skoku na Trybunał, sędziowie zdawali sobie doskonale sprawę z tego, że jest ona niekonstytucyjna. Co więcej - obawiali się, że ówczesna opozycja to wykorzysta w toku kampanii wyborczej i sugerowali podjęcie u premier Kopacz i prezydenta Komorowskiego "akcji wyjaśniającej". Czy tak powinna wyglądać "niezawisłość"?!

  Odpowiedz
 • analityk(2016-10-11 11:39) Zgłoś naruszenie 72

  Wiadomo, że zachód takiego dobrobytu już miał nie będzie. Ale Polska ma problemy ekonomiczne od 1945 roku i jakoś żyje. Zatem kraje zachodnie muszą się przyzwyczaić do takiego stanu.

  Odpowiedz
 • hihi(2016-12-11 00:33) Zgłoś naruszenie 00

  Francja ma taki problem, że jest za mało ubogacona kulturowo. Myślę, że do obecnych 6 mln należy dodać minimum 2 mln ********** aby zacząć naprawę. Zrozumieli to Niemcy i ostatnio Austria gdzie wybory prezydenckie wygrał ultra lewak. Oni po prostu pragną islamu.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

REKLAMA