Krytycy wybrali: Oto najlepsze filmy XXI wieku! Widziałeś już wszystkie?

Stacja BBC poprosiła 177 krytyków filmowych z całego świata o wybranie najlepszych filmów, które powstały po 2000 roku. W taki sposób stworzono listę składającą się ze stu pozycji, pośród których znalazły się także dwie polskie produkcje: "Ida" Pawła Pawlikowskiego (55. miejsce) i "Pianista" (90. miejsce) Romana Polańskiego. Zobacz 10 najlepszych filmów, które wyprodukowano w ciągu ostatnich 16 lat!

10. To nie jest kraj dla starych ludzi (No Country for Old Men; Joel i Ethan Coen, 2007)

żródło: Materiały Prasowe

10. To nie jest kraj dla starych ludzi (No Country for Old Men; Joel i Ethan Coen, 2007)

Pewien myśliwy (Llewelyn Moss) znajduje niedaleko granicy z Meksykiem paczkę heroiny, dwa miliony dolarów i wielu zabitych. Zabiera ze sobą pieniądze.

Oczywiście obie strony nieudanego interesu chcą odzyskać stracone pieniądze i narkotyki, a także zabić wszystkich świadków.

W ten sposób Moss wraz z całą rodziną musi ukrywać się. Nasłany na niego morderca nie ma łatwego zadania, gdyż Moss służył w wojsku i umiejętność zacierania po sobie śladów ma doskonale opanowaną. [opis dystrybutora]

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (13)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!