Najlepsze filmy 2015 roku. Od "Gwiezdnych wojen" do "Pana Turnera"

Mieliśmy w tym roku spektakularne – i udane – powroty popularnych filmowych serii, nowe filmy wielkich mistrzów i znakomite debiuty. Wystawne superprodukcje i skromne arthouse’owe arcydzieła. Rozmaite zawiłości dystrybucyjne sprawiły, że część najciekawszych produkcji tego roku – „Syn Szawła”, „Carol”, „Anomalisa” – trafi na ekrany polskich kin dopiero w roku przyszłym. Ale przynajmniej znów będzie z czego układać listę filmowych przebojów.

Nadejdą lepsze czasy

żródło: Materiały Prasowe

10. Nadejdą lepsze czasy, reż. Hanna Polak

Kilkanaście lat z życia młodej dziewczyny mieszkającej na podmoskiewskim wysypisku śmieci. Jednak ten dokument jest czymś więcej niż jedynie zapisem egzystencji ludzi wyrzuconych poza nawias społeczeństwa. Świadectwo talentu, cierpliwości, a przede wszystkim wrażliwości i empatii reżyserki. ©?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • ewa(2015-12-23 10:35) Zgłoś naruszenie 10

    Według mnie to najlepszym filmem w 2015 roku, był f\im O OEANI , o samotnej dziewczynce . Piękna muzyka , i fabuła filmu.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!