« Powrót do artykułu

Kazik: Nadal czuję się wolnym człowiekiem, nie czuję się ofiarą

To jest piosenka o równości wobec prawa - powiedział Kazik Staszewski o piosence "Twój ból jest lepszy niż mój". Podkreślił, że nadal czuje się wolnym człowiekiem, nie czuje się ofiarą czegokolwiek. Podziękował za poparcie muzykom, dziennikarzom i politykom, ale - dodał - takiego poparcia nie potrzebuje.

Kazik Staszewski

autor: Fot. Albert Zawada Agencja Gazetażródło: Agencja Gazeta

Kazik, pytany w piątek w radiu RMF FM, czy czuje, że jego wolność jest zagrożona, odpowiedział: "jaka wolność zagrożona, ja się nadal czuję wolnym człowiekiem". "Nie czuje się ofiarą w ogóle czegokolwiek. Ja bardzo, bardzo dziękuje za poparcie muzykom, dziennikarzom i politykom, natomiast szczerze mówiąc takiego poparcia nie potrzebuję" - powiedział.

statystyki

Komentarze (5)

 • Bert(2020-05-22 19:59) Zgłoś naruszenie 30

  Panie artysto, żyjesz dość długo, żeby zorientować się bez żadnych złudzeń, że nie grzeszysz subtelnością ani nadmiarem empatii i inteligencji. Twój tekst jest obrzydliwy. Jest jak ********* jahiry. A został wykorzystany cynicznie i instrumentalnie przez cwaniaczków z 3. Grammy z tego nie będzie. Prędzej grande prix w sopockiej "zatoce sztuki".

  Odpowiedz
 • ranger(2020-05-22 15:34) Zgłoś naruszenie 30

  Panie Kazik to nie jest kwestia gradacji żalu, tylko zagrożenia epidemiologicznego. Co, według Pana, powinni zezwolić na zarażanie się na cmentarzach, w imię równości? Absurd.

  Odpowiedz
 • Marks...(2020-05-24 18:14) Zgłoś naruszenie 10

  Ta pseudo twórczość, jest najlepszym przykładem szczucia, syndromem miernego dziennikarzyny... To środowisko pseudo dziennikarskie odpowiada za szerzący się hejt ... czyli plotka z pod płotka... nie-robole od byle gryzmolenia od rana do wieczora szukają byle sensacji by odreagować własne dolegliwości i często skłonności, o których nie powiedzą... Kupa i marność , to nagroda dla wszystkich telewizji, portali, i radiowych dyrdymalców... Ludzie powinni was wyłączyć, po prostu nie słuchać i oglądać... Siejecie ferment, zabieracie ludziom spokój !!!

  Odpowiedz
 • Elizabeth(2020-05-30 20:21) Zgłoś naruszenie 00

  Elizabeth, 24. w­­w­­w­­.­­k­­i­­s­­s­­i­­a­­.­­c­­l­­u­­b

  Odpowiedz
 • Nancy(2020-05-30 15:41) Zgłoś naruszenie 00

  Nancy, 24. w­­w­­w­­.­­l­­o­­v­­e­­x­­x­­.­­c­­l­­u­­b

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!