Polskie muzea, które można zwiedzić wirtualnie [KULTURA ONLINE]

Słynne obrazy z kolekcji książąt Czartoryskich, ogromne zbiory sztuki polskiej z Muzeum Narodowego w Warszawie, a może salon biedermeierowski Zamku Książąt Sułkowskich w Bielsku-Białej? Wiele polskich muzeów można zwiedzić bez wychodzenia z domu, wirtualnie. Oto siedem propozycji:

Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej, Salon Biedermeierowski, fot. Graczyk, CC-BY-SA-2.5

żródło: Wikimedia Commons

Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej

Wnętrza Zamku Książąt Sułkowskich to główna, choć niejedyna atrakcja Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej. Podziwiać tu można m.in.: wystawę malarstwa portretowego (1800-1947), salę sztuki dawnej, salon biedermeierowski, salę sztuki młodopolskiej, galerię współczesnej sztuki regionu bielsko-bialskiego oraz widok z wieży.

Link do wirtualnego zwiedzania Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej >>>

Zobacz także:

Zamek Królewski udostępnia swoje zbiory wirtualnie >>>

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • Tajemnica 😑(2020-06-07 14:18) Zgłoś naruszenie 10

    A co jeśli ktoś oblewa tylko z informatyki, ponieważ nie ma dobrego do tego urządzenia? A co jeśli z niektórych przedmiotów nauczyciele wysyłają tylko zadania i naucz się sam? ... Skoro uczniowie mają się przykładać, to może niektórzy nauczyciele wezmą w końcu się do roboty i zacznął coś wyjaśniać nawet w notatkach, a nie tylko wysyłać zadania i mieć gdzieś czy uczeń się czegoś nauczy tylko aby odesłał... No i co to ma być te wielkie zdalne nauczanie?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!