« Powrót do artykułu

Epidemia koronawirusa. Nauka, okołonauka i antynauka, czyli dezinformacja i szerzenie paniki

Sytuacja epidemiologiczna, w jakiej się znaleźliśmy, sprzyja szerzeniu dezinformacji oraz rozmaitych teorii spiskowych. Im gorliwiej naukowcy i rządzący im zaprzeczają, tym większy rośnie w nas niepokój

Koronawirus, świat, kryzys

żródło: ShutterStock

Mówiąc nieco bardziej serio – sytuacja epidemiologiczna, w jakiej się znaleźliśmy, sprzyja szerzeniu dezinformacji oraz rozmaitych teorii spiskowych.

statystyki

Komentarze (2)

  • Spracowany Robol(2020-03-29 07:22) Zgłoś naruszenie 00

    ..a ja się nadal pytam szczególnie POlityków. Ile osób w Polsce zabił do tej pory KoronaVir a ilu spracowanych do tej pory od Waszych zmian zatrudnianych w najniebez i szkodliw warunkach pracy, umarło jako „ zakiszeni wydłużonym wiekiem emerytalnym” -nie dożywszy tych emerytur lub dożywszy ale żyjących na nich może rok czy dwa .Czy zdajecie sobie do czego tak naprawdę doprowadziliście ,do jakich dramatów?Czy prowadzicie statystyki śmiertelności tak podle potraktowanych przez Was ludzi czyli którzy zostali pierwotnie zmuszani nawet do 52 lat pracy, nie licząc nadgodzin które za komuny były powszechne!? Odbierzcie emerytury Platformiakom ,tak Tym z Nich co nie mają więcej niż 30 lat pracy,spełnijcie Im Ich marzenie pracy do „zgonu”, dajcie spracowanym znacznie dłużej a za resztę starczy forsy na wszystko . I ja Wam też mówię. Musiał wystąpi az KoronyVira aby wszyscy zrozumieli ,że "kiszenie w pracy "dlugoletnio-spracowanych" , zatrudnianych już od za komuny w nieb i szkodliwych warunkach pracy i nie danie Im zasłużonych emerytur ze względu na staż pracy spowoduje przy takim po Korona Vir bezrobociu, brak miejsc pracy dla młodych Widać Nie PiS , nie PO ale los się nad Nimi zlitował. Chcieliście Nas praktycznie pracą dożywotnią zakisić. Teraz Wy będziecie musieli dać Im jeżeli przeżyją wreszcie stażowe emerytury aby zmniejszyć bezrobocie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!