« Powrót do artykułu

Wojciechowicz o tym, jak Schetyna z Kierwińskim Platformę rozmontowywali

„Schetyna jest wygodny dla PiS-u, to ktoś, kto robi prezenty partii rządzącej. Nie zdziwiłbym się nawet, gdyby między liderami tych dwóch ugrupowań była pewna nić sympatii”

Magdalena Rigamonti, Jacek Wojciechowicz, „Kulisy warszawskiego ratusza”,wyd. Od Deski do Deski, Warszawa 2018 Spotkanie autorskie odbędzie się 2 sierpnia o godz. 18 w warszawskiej księgarni BookBook przy ul. Hożej 29/31

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Magdalena Rigamonti, Jacek Wojciechowicz, „Kulisy warszawskiego ratusza”,wyd. Od Deski do Deski, Warszawa 2018 Spotkanie autorskie odbędzie się 2 sierpnia o godz. 18 w warszawskiej księgarni BookBook przy ul. Hożej 29/31

statystyki

Komentarze (5)

  • DZIADEK-ALE DZIAD-STAZ50 LAT-WIEK65 LAT-921 ZL(2018-07-29 09:22) Zgłoś naruszenie 84

    SCHETYNA TUSK TO MOZE BYC PREZYDENTEM ALE NIE W POLSCE BO JUZ DAWNO ZDRADZIL SWOJ KRAJ I PLUL NA SWOJ NARUD TYLKO NA SZMELC DO KIELC.NIECH SIE ROZLICZY Z TYCH LAT CO RZODZIL I GDZIE KASE WYPROWACIL Z WATU I DLA CZEGO SPRZEDAWAL WSZYSTKO CO SIE TYLKO DALO TERAZ PONOSIMY PRZEZ NIEGO I KOLESI JEGO WIELKIE STRATY.TO BYLI LUDZIE NIE ODPOWIEDZIALNI TYLKO RZODNI WLADZY PO TRUPACH.TAKI BYL RUDY I MSCIWY I TAKI JEST DO TEJ PORY.TAKI CZLOWIEK NIE JEST GODNY BYC PREZYDENTEM RP.BO BEDOC W UE CALY CZAS STRASZYL TYLKO TRZEBA BYC UCZCIWYM A NIE MARJONETKO MERKIEL I KUKIELKO.WYCHODZI CZLOWIEK CO ZRUJNOWAL NASZ KRAJ I MOWI KONSTYTUCJA NIECH POPATRZY W LUSTRO JUDASZ.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ech wy stratedzy z koziej...(2018-07-31 17:50) Zgłoś naruszenie 42

    PO to polityczny trup. Utrzymywanie tego gnijącego truchła jest w interesie PIS-u, bo to obraz odpychający, zatem tak długo, jak długo PO będzie jeszcze miała nadzieję na rządy, PIS będzie zgarniał władzę. Tylko definitywne odejście PO i stworzenie nowej partii dałoby szansę dla opozycji. No ale do tego potrzeba wyczucia chwili i właściwej propagandy. A tego dyrygencji potencjalnych opozycji nie mają. Przykład KOD albo Nowoczesna. Inwestowanie w Komorowskich, Tusków, Schetynów, HGW, Traskowskich, Nitrasów, Szczerbów i inne opatrzone gęby to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Najlepszy jest całkowity brak wyczucia społeczeństwa. PIS też traci to wyczucie, tale jeszcze jedzie na oparach i tak dowiezie się do wyborów.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!