"T2: Trainspotting", "Zwariować ze szczęścia": 10 filmów, które warto obejrzeć w marcu

Dobra passa w kinie nadal trwa. Od początku 2017 roku możemy podziwiać prawdziwe filmowe perełki. Marzec pod tym względem nie wypada znacznie gorzej. To właśnie teraz będziemy mogli sprawdzić, czym broni się zrealizowana po 11 latach kontynuacja kultowego już "Trainspottingu" Dany'ego Boyle'a. W tym miesiącu do kin wejdzie również nagrodzony między innymi w Cannes "American Honey", w którym zagrał Shia LaBeouf. Film wymieniany był przez branżowe media jako jeden z najlepszych obrazów 2016 roku. Zobaczcie, na co jeszcze warto wybrać się do kina!

T2 Trainspotting

żródło: Materiały Prasowe

T2 Trainspotting, reż. Danny Boyle

Druga część kultowego filmu lat dziewięćdziesiątych XX wieku, dzięki której poznamy dalsze losy Marka Rentona (Ewan McGregor). Dowiemy się, czy rzeczywiście udało mu się wyrwać na dobre z brudnego, podziemnego życia Edynburga i heroinowego nałogu, przestępczego półświatka, w którym każdy czyn motywowany jest narkotykowym głodem.

[opis dystrybutora kino]

Data polskiej premiery: 3 marca 2017

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

REKLAMA