6 filmów, które sprawią, że zatęsknisz za dzieciństwem

Twórcy filmowi uwielbiają wracać do czasów dzieciństwa. Łatwo przychodzi im obrazowanie niesamowitych przygód, okraszonych zawsze nutą grozy i niebezpieczeństwa. Nie boją się uciekać także w wyimaginowane światy dziecięcej wyobraźni. I w końcu pokazują realne problemy z jakimi muszą zmierzyć się najmłodsi.

W każdym z przedstawionych przez nas filmów znajdziecie na pewno cząstkę emocji związanych z waszym dzieciństwem. A skoro jesteśmy świadomi, że nie ma szans na powrót do tamtych czasów, możemy bez wyrzutów sumienia zagłębić się w światy prezentowane nam przez wybitnych reżyserów. Zapraszamy na sentymentalną podróż!

Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

żródło: Materiały Prasowe

Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom, reż. Wes Anderson

Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser Wes Anderson przedstawia wzruszającą historię uczucia, które latem 1965 roku zawładnęło sercami dwojga nastolatków. Zauroczeni sobą młodzi nie zważają na surowe zakazy rodziców i opiekunów, zawierają sekretny pakt i uciekają, by razem przeżyć największą przygodę życia w bezkresnej głuszy lasów Nowej Anglii.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

REKLAMA