Luty zapowiada się świetnie! Oto najważniejsze filmowe premiery [TOP 8]

"Pokot" Agnieszki Holland, nowy film Martina Scorsese "Milczenie", czy oscarowy pewniak - "Moonlight" Barrego Jenkinsa to pozycje, które trzeba zobaczyć w lutym! Jednak ciekawych premier w tym miesiącu jest znacznie więcej. Zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem ośmiu najciekawszych filmów, które już miały lub czekają na swoją chwilę na wielkim ekranie!

Jackie, reż. Pablo Larraín

żródło: Materiały Prasowe

Jackie, reż. Pablo Larraín

Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jej intuicja i smak w kwestiach mody, sztuki i wystroju wnętrz są powszechnie podziwiane. Jednak 22 listopada 1963 roku poukładany świat Pierwszej Damy rozsypuje się na kawałki. Podczas wyborczej podróży do Dallas, ginie John F. Kennedy, a pogrążona w żałobie Jacqueline, na pokładzie Air Force One, powraca do Waszyngtonu. Mierząc się z tragedią, postanawia kontynuować dzieło męża. W ciągu kilku dni nie tylko dopisze triumfalny koniec do mitu JFK, ale też ugruntuje legendę, której na imię... Jackie.

[opis dystrybutora kino]

Data polskiej premiery: 3 lutego 2017

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!