TV

4 stycznia 2018 r.

„Firma CIA" w reżyserii Mikaela Salomona z Chrisem O'Donnellem, Alfredem Moliną oraz Michaelem Keatonem to flagowa propozycja kanału CBS Europa na styczniowe wieczory

„Firma CIA" i „Polowanie na czarownice". Początek roku w CBS Europa4 stycznia 2018 r.

Nawet w czasach, gdy walczyły ze sobą Wschód i Zachód trudno było wyraźnie określić, po której stronie byli dobrzy a po której źli agenci. Firma - CIA przedstawia historię CIA z tamtych czasów, historię równie krętą i zapierającą dech w piersiach, jak jazda na najszybszym rollercoasterze świata. Oto kulisy tajnej wojny pomiędzy CIA i KGB, które przeniosą nas z Moskwy do Berlina, z Budapesztu do Londynu i z Waszyngtonu na Kubę.

23 grudnia 2017 r.

"Kevin sam w Nowym Jorku" (1992) to bożonarodzeniowy klasyk. Nie zabraknie go i w tym roku.

Świąteczna TV, czyli klasyki i premiery23 grudnia 2017 r.

TV | Telewizyjne menu na Święta Bożego Narodzenia ma sporo propozycji wartych obejrzenia. Na małym ekranie w świąteczne wieczory pojawią się produkcje w zdecydowanej większości już znane choć nie zabraknie także kilku nowości. Fani perypetii małego Kevina oczywiście i w tym roku będą nasyceni.

13 listopada 2017 r.

Na sześcioodcinkowy dramat sensacyjny „Acceptable Risk” kanał SundanceTV zaprasza od 16 listopada, w każdy czwartek o 22:00. Kontynuacja w grudniu.

„Acceptable Risk”: 6-odcinkowy irlandzki thriller na SundanceTV13 listopada 2017 r.

Montreal. Lee Manning, odnoszący sukcesy dyrektor marketingu irlandzkiej filii międzynarodowej korporacji farmaceutycznej, zostaje zastrzelony w trakcie podróży służbowej. Wiadomość o jego śmierci sprawia, że świat jego żony, Sarah Manning, rozpada się na kawałki. Ta inteligentna prawniczka i matka dwójki dzieci po raz kolejny musi zmierzyć się z żałobą – jej pierwszy mąż, podobnie jak Lee zatrudniony w firmie Gumbiner-Fischer, zginął w nieszczęśliwym wypadku zaledwie trzy lata wcześniej.

3 listopada 2017 r.

"Footloose" (2011) - reżyser: Craig Brewer: Nastolatek z Bostonu, Ren MacCormack (Kenny Wormald) przeprowadza się do małego miasteczka na południu i dosłownie... przeżywa prawdziwy szok kulturowy. Otóż po tragicznym wypadku, wielebny Shaw Moore (Dennis Quaid) zabrania w miasteczku tańca i grania głośnej muzyki. Prowokując pastora, Ren zakochuje się w jego zbuntowanej córce (Julianne Hough), burzy status quo i odmienia miasteczko przywracając je do życia.

Muzyczna filmoteka: „Dreamgirls” i „Dirty Dancing 2”3 listopada 2017 r.

Filmy wypełnione po brzegi muzyką, tańcem i mnóstwem energii na jesienne wieczory? Czemu nie. W ramach cyklu „Muzyczna filmoteka” w listopadzie na CBS Europa zobaczymy: nagrodzone dwoma Oscarami i trzema Złotymi Globami „Dreamgirls” (z Jennifer Hudson i Beyoncé Knowles), kultową „Gorączkę sobotniej nocy” (z Johnem Travoltą), dramat muzyczny „Footloose” (z Kevinem Baconem) oraz melodramat „Dirty Dancing 2” (z Romolą Garai). Na muzyczno-filmowe wrażenia kanał CBS Europa zaprasza w listopadzie w każdą niedzielę o 21:00.

1 września 2017 r.

"Słodkie zmartwienia" to jedna z filmowych propozycji kanału CBS Europa na wrześniowe wieczory.

Komediowe niedziele i romantyczne środy. Wrzesień w CBS Europa1 września 2017 r.

Powakacyjny wrzesień w CBS Europa otworzy cykl filmowy Niedziela w dobrym towarzystwie, w ramach którego w każdą niedzielę o 21:00 na kanale będzie można oglądać doskonałe komedie w doborowej obsadzie, takie jak „Słodkie zmartwienia” czy „Zmowa pierwszych żon”.  2 września czeka widzów specjalna Noc z Sharon Stone, w ramach której zobaczymy trzy filmy z amerykańską supergwiazdą. Z kolei dobrze już znana seria Romantyczne środy, zaproponuje tym razem takie filmy jak:  „Wesele Tony’ego i Tiny”, „Kapitan Corelli” czy „Angielski pacjent”.

30 sierpnia 2017 r.

Antoni Królikowski o fabule „Diagnozy”: Nic nie zdradzę, naprawdę potrafię dotrzymać tajemnicy30 sierpnia 2017 r.

5 września na antenie stacji TVN zostanie wyemitowany pierwszy odcinek serialu "Diagnoza". W obsadzie produkcji znalazł się m.in. Antoni Królikowski. Aktor wcieli się w obrazie w postać Kacpra Kalety. Podczas konferencji zapowiadającej serial, artysta nie chciał jednak wyjawić zarysu fabuły - Nic nie zdradzę, naprawdę potrafię dotrzymać tajemnicy - zażartował. Czyżby Królikowski chciał w ten sposób zachęcić widzów do oglądania nowego formatu?

30 sierpnia 2017 r.

Siostry Bijoch o swoim udziale w programie "Azja Express 2"30 sierpnia 2017 r.

Siostry Zuzanna i Julia Bijoch to uczestniczki drugiej edycji programu "Azja Express". - Dla nas to była niesamowita możliwość, żeby pobyć ze sobą, bo na co dzień nie mieszkamy w jednym miejscu - powiedziała w "Dzień Dobry Wakacje" Julia Bijoch. Czy dochodziło między nimi do kłótni? Jak swój udział w pierwszej edycji wspominały aktorki Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska?

29 sierpnia 2017 r.

"Czarna chata" w podmoskiewskiej daczy. Fanka „Twin Peaks” odtworzyła wnętrza z kultowego serialu29 sierpnia 2017 r.

Rosja. Superfanka Twin Peaks przeniosła plan zdjęciowy serialu do własnego domu. Lidia Kataszuk urządziła swoją podmoskiewską daczę inspirując się ulubionymi scenami. Jej osobisty i osobliwy zarazem ”Great Northern Hotel” to miejsce, w którym przechodzi się z tajemniczego, czerwonego pokoju wprost do pokoju agenta Coopera. Lidia jest dumna ze swojej daczy. Nawet miejsce, w którym stoi, oddaje melancholijny klimat Twin Peaks.

1 sierpnia 2017 r.

"Klasa pana Tourette'a": U Brada Cohena (James Wolk) w wieku 12 lat zostaje zdiagnozowany zespół Tourette’a. Nerwowe tiki i niekontrolowane odgłosy utrudniają chłopcu życie w szkole, jednak zawsze może liczyć na wsparcie swojej rozwiedzionej matki Ellen.

Sierpień pełen premier w CBS Europa1 sierpnia 2017 r.

Sierpień na CBS Europa to aż dziewięć premier, które zadowolą każdego kinomana. W nadchodzącym miesiącu zobaczymy m.in. nominowaną do Emmy w czterech kategoriach „Ciepłą czapkę” (z Williamem H. Macym), dramat obyczajowy „Ostatni budowniczy Ameryki” (z Sidneyem Poitierem) i opartą na faktach „Klasę pana Tourette’a” (z Michaelem Biehnem).