Muzyka

21 marca 2019 r.

Wojciech Waglewski

Waglewski: Muzyka stała się sezonową rozrywką [WYWIAD]21 marca 2019 r.

W tej chwili muzyka stała się sezonową rozrywką, którą młodzi ludzie napędzają się podczas trzydniowych wielkich festiwali, łykając ją jako rodzaj pastylki na codzienny trud uganiania się za kasą - powiedział PAP Wojciech Waglewski, lider zespołu Voo Voo, który wydał właśnie album " Za niebawem".

5 marca 2019 r.

Wojciech Waglewski (na zdjęciu) znany jest również z aktywności poza Voo Voo: jako producent muzyczny, szef artystyczny koncertów z serii „Męskiego grania”, czy też z muzycznych projektów zrealizowanych z synami – Emade i Fiszem.

Zawsze trochę z boku, zawsze na poziomie. Voo Voo zagra w Bielsku-Białej5 marca 2019 r.

Ponad trzy dekady na scenie. Parę ważnych dla polskiego rocka płyt w dyskografii. I co najmniej jeden utwór, który zna chyba każdy statystyczny Kowalski. Mowa oczywiście o „Karnawale”, który co roku wybrzmiewa podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Voo Voo to również koncertowy żywioł, o czym będzie można przekonać się w najbliższą sobotę w Bielskim Centrum Kultury. Początek koncertu o 20.00. Bilety jeszcze są dostępne.

28 lutego 2019 r.

OFF Festival 2019

Muzyczna śmietanka zagra na OFF Festival 2019 [LISTA GWIAZD]28 lutego 2019 r.

Suede, jedna z najważniejszych gitarowych formacji lat 90. przyjedzie na festiwal po znakomitej płycie „The Blue Hour”, Masecki Jazz Trio zagra m.in. muzykę z „Zimnej wojny”, a Dezerter, legenda polskiego punka, swój kultowy debiut. Będzie też metal, soul, rap, synthpop… wszystko, co najlepsze.

28 lutego 2019 r.

Krzysztof Cugowski, fot. Agnieszka Kalinowska

Legenda polskiego rocka zagra z Zespołem Mistrzów. Dwa duże koncerty Krzysztofa Cugowskiego28 lutego 2019 r.

Jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w historii polskiego rocka. Głos, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. Krzysztof Cugowski świętuje w tym roku 50 – lecie pracy artystycznej. W jaki sposób wybitny artysta powinien uczcić tak okazały jubileusz? Oczywiście na scenie. 25 maja wokalista wystąpi na warszawskim Torwarze, natomiast 20 października – w łódzkiej Atlas Arenie.

27 lutego 2019 r.

Lady Pank rusza w nową trasę koncertową. Oto lista miast!

Lady Pank znowu rusza w Polskę! [LISTA KONCERTÓW]27 lutego 2019 r.

W 2018 roku, legenda polskiego rocka hucznie świętowała jubileusz 35 – lecia wydania debiutanckiego albumu, który okazał się prawdziwą kopalnią przebojów i dzięki któremu Lady Pank zyskał status gwiazdy. Panowie nie zamierzają jednak spocząć na laurach i kontynuują triumfalny podbój największych aren w Polsce.

27 lutego 2019 r.

Afroïstic Trio | 12 kwietnia 2019, godz. 20.00 – Blue Note Poznań

Jazzowe multi-kulti. Afroïstic Trio zagra w Blue Note27 lutego 2019 r.

Afroïstic Trio to zespół kreatywnych i artystycznych osobowości. Senegalski wirtuoz gitary i charyzmatyczny wokalista Herve Samb, amerykański basista Reggie Washington oraz mistrz instrumentów perkusyjnych Ulri Yul Edorh. Niezwykłe, funkowe i afrykańskie brzmienie jazzu w rozbudowanej skomplikowanymi fakturami zabawie wraz z oczywistym odniesieniem do tradycji oraz stylistyki nowoczesnego funky i współczesnego jazzu.

22 lutego 2019 r.

– To piękna i szczytna idea – mówi Andrzej Krzywy, który przyjedzie do Łodzi z zespołem De Mono.

Artyści przeciw nienawiści22 lutego 2019 r.

Zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza wstrząsnęło środowiskiem twórców. Stąd pomysł koncertu przeciwko internetowej mowie nienawiści i wysyp piosenek potępiających agresję

Polecane

Polecane