Muzyka

10 lipca 2019 r.

Brave Kids Oborniki Śląskie Fot. Mateusz Bral

„Zaprzyjaźniaj dzieci z całego świata”. Projekt Brave Kids skończył 10 lat i dopiero się rozkręca10 lipca 2019 r.

- Brave Kids będzie się rozrastał. Dopilnuję, żeby objął jak najwięcej państw i dzieci na całym świecie. Nawet jeśli w jednym miejscu przerwie się jego ciągłość, to odrodzi się w innym. Ludzie już rozumieją sens tego najprostszego z możliwych projektów, w którym dzieci zaprzyjaźniają się z innymi dziećmi dzięki sztuce - mówi Grzegorz Bral, reżyser, twórca Brave Kids.

16 czerwca 2019 r.

Podczas Fest Festival w Parku Śląskim w Chorzowie (23-24 sierpnia 2019) gwiazdami będą: Wu-Tang Clan, Disclosure, Jaden Smith oraz Alan Walker.

Muzyczne lato 2019: Najciekawsze koncerty i festiwale16 czerwca 2019 r.

Fani bardzo różnych brzmień będą tego lata nasyceni. Kalendarz najważniejszych wakacyjnych wydarzeń muzycznych otworzy wielki, gdyński Open'er, następnie elektroniczny Audioriver w Płocku, słynny i ogromny Pol’And’Rock Festival oraz katowicki OFF. Muzyczne lato zakończy w tym roku Fest Festival w Parku Śląskim.

4 czerwca 2019 r.

Andrea Bocelli w Warszawie. Koncert legendarnego włoskiego tenora odbędzie się 22 sierpnia 2020 roku na PGE Narodowym.

Andrea Bocelli zaśpiewa na PGE Narodowym4 czerwca 2019 r.

Najbardziej uwielbiany tenor świata odwiedzi Polskę w przyszłym roku. Andrea Bocelli – współczesna legenda muzyki pop-operowej, mistrz włoskiego belcanta i najlepiej sprzedający się tenor wszech czasów - zaśpiewa 22 sierpnia 2020 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

13 maja 2019 r.

Jarocin Festiwal 2019

Jarocin Festiwal 2019 już w lipcu. Oto lista gwiazd13 maja 2019 r.

Tegoroczny, dwudniowy Jarocin Festiwal, zgodnie z oczekiwaniami zarówno mieszkańców, jak i gości festiwalowych, powróci na ulicę Maratońską w Jarocinie. Jego ważną częścią będzie konkurs dla młodych, obiecujących artystów, mający swoje korzenie jeszcze w latach 70-tych XX wieku. Laureaci Jarocińskich Rytmów Młodych zaprezentują się publiczności pierwszego dnia festiwalu. Zwycięzca wystąpi drugiego dnia podczas koncertu transmitowanego przez ogólnopolską telewizję.

25 kwietnia 2019 r.

Krzysztof Cugowski, fot. Agnieszka Kalinowska

Cugowski koncertuje z Zespołem Mistrzów. „50 lat na 100 procent”25 kwietnia 2019 r.

Jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w historii polskiego rocka. Głos, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. Krzysztof Cugowski świętuje w tym roku 50 – lecie pracy artystycznej. W jaki sposób wybitny artysta powinien uczcić tak okazały jubileusz? Oczywiście na scenie. 25 maja wokalista wystąpi na warszawskim Torwarze.

Polecane

Polecane