Muzyka

26 września 2018 r.

Chris de Burgh wystąpi 8 maca 2019 w Poznaniu

Chris de Burgh na jedynym koncercie w Polsce26 września 2018 r.

Chris de Burgh to jeden z nielicznych artystów światowego formatu, którego piosenki są znane i słuchane od ponad 30 lat. Wszyscy znamy wielkie hity takie jak „The Lady in Red”, „High On Emotion”, „Sailing Away”, „Don't Pay The Ferryman” czy „Missing You”. Teraz polscy fani będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć i usłyszeć artystę na żywo w Poznaniu.

25 września 2018 r.

Szacuje się, że po zakończeniu Timeless Tour w 2019 roku występy Il Divo na żywo obejrzy ponad milion fanów na całym świecie. Jeszcze w tym roku, przed publicznością w USA i Kanadzie zobaczą ich Australijczycy.

Kwartet Il Divo powraca do Polski. Zagra w łódzkiej Atlas Arenie25 września 2018 r.

Il Divo – jeden z prekursorów gatunku classical crossover na świecie – ponownie przyjedzie do Polski. W czasie koncertu z udziałem tancerzy i akrobatów publiczność usłyszy piosenki o miłości z najnowszej płyty Timeless. Krążek od razu po wydaniu znalazł się na pierwszym miejscu amerykańskiego notowania Billboard wśród klasycznych płyt. Il Divo wystąpi 20 lipca 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

12 września 2018 r.

Organizatorami festiwalu jest Krakowskie Biuro Festiwalowe i Miasto Kraków.

W Krakowie trwa 16. Festiwal Sacrum Profanum12 września 2018 r.

Wtorkowymi koncertami muzyki Krzysztofa Pendereckiego, Bogusława Schaeffera i Witolda Szalonka rozpoczyna się we wtorek w Krakowie 16. edycja Festiwalu Sacrum Profanum. Jak zapowiadają organizatorzy, festiwal będzie świętem "niepodległej muzyki". Potrwa do 17 września.

Polecane

Polecane