Film

13 lipca 2020 r.

kelly preston

Zmarła aktorka Kelly Preston13 lipca 2020 r.

Amerykańska aktorka Kelly Preston, która zagrała w takich filmach jak "Jerry Maguire" i "Bliźniacy", zmarła w wieku 57 lat po dwuletniej walce z nowotworem piersi - poinformował w niedzielę w nocy czasu lokalnego na Instagramie jej mąż, aktor John Travolta.

8 lipca 2020 r.

Wśród kinowych nowości tego lata nie brakuje hitów największych światowych festiwali. Jeszcze w lipcu zobaczymy nagrodzony Złotym Globusem w Karlowych Warach dramat "Ojciec" Kristiny Grozevy i Petara Valchanova opowiadający o problemach w komunikacji z najbliższymi.

Kinowe hity lata 2020. Oto najciekawsze premiery [ZOBACZ WIDEO]8 lipca 2020 r.

Po miesiącu od otwarcia kin dystrybutorzy nadal zwlekają z podawaniem dat premier wielkich produkcji. Wiadomo już, że "Tenet" Christophera Nolana i "Mulan" Niki Caro wejdą na ekrany najwcześniej w sierpniu. Wśród kinowych nowości nie brakuje jednak godnych uwagi filmów z najważniejszych światowych festiwali.

27 czerwca 2020 r.

Filmowe i serialowe premiery Netflixa w lipcu. Co warto zobaczyć?

Netflix w lipcu. Co warto zobaczyć?27 czerwca 2020 r.

Wśród lipcowych premier Netflixa warto zwrócić uwagę m.in. na: film "Hejter" w reż. Jana Komasy, pierwsze sezony seriali "Warrior Nun" oraz "Na ustach wszystkich", a także drugi sezon "The Umbrella Academy".

13 czerwca 2020 r.

Nowości Netflixa w czerwcu i lipcu 2020. Co warto zobaczyć?

Netflix na lato. Zobacz najciekawsze premiery13 czerwca 2020 r.

Wśród wakacyjnych premier Netflixa znaleźć można zarówno ciekawe seriale (m.in. 3. sezon "Dark", "Klątwa Ju-on" i "Bezpaństwowcy"), jak i nowości filmowe: "The Old Guard", "Fatalny romans" oraz ostatni rozdział trylogii "Niewidzialny strażnik”, czyli "Ofiara dla burzy".

9 czerwca 2020 r.

Małgorzata Szumowska: Czerpię siłę z mężczyzn i dzięki temu jestem od nich silniejsza [WYWIAD]9 czerwca 2020 r.

Na początku był niepokój, potem lęki o sytuację finansową, które do dziś pozostały – pewne instytucje nagle stały się niewypłacalne przez to, że kina są zamknięte. Spowodowało to wiele stresów i nerwów, ale mogę powiedzieć, że na końcu – choć jeszcze nie wiadomo co będzie dalej – jest mi łatwiej oddzielić ziarno od plew. Ten czas dał mi większą świadomość, co chcę robić. – z Małgorzatą Szumowską, reżyserką, scenarzystką, producentką, laureatką wielu festiwali filmowych rozmawiała Joanna Sławińska.

5 czerwca 2020 r.

Już 12 czerwca widzowie zobaczą premierowy odcinek pierwszego sezonu serialu "W głębi lasu". To nowa, polska produkcja Netflixa na podstawie powieści Harlana Cobena. W rolach głównych Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski.

Zobacz nowości Netflix w czerwcu 2020 [WIDEO]5 czerwca 2020 r.

Wśród wielu premier Netflixa na czerwiec 2020 do najbardziej wyczekiwanych należą z pewnością dwa tytuły. Pierwszym jest polski serial "W głębi lasu", gdzie w rolach głównych widzowie zobaczą Grzegorza Damięckiego, Agnieszkę Grochowską oraz Wiktorię Filus. Drugim hitem będzie z pewnością trzeci i ostatni sezon serialu „Dark”. Co jeszcze warto zobaczyć? Oto najciekawsze premiery:

Polecane

Polecane