Film

13 lipca 2020 r.

kelly preston

Zmarła aktorka Kelly Preston13 lipca 2020 r.

Amerykańska aktorka Kelly Preston, która zagrała w takich filmach jak "Jerry Maguire" i "Bliźniacy", zmarła w wieku 57 lat po dwuletniej walce z nowotworem piersi - poinformował w niedzielę w nocy czasu lokalnego na Instagramie jej mąż, aktor John Travolta.

8 lipca 2020 r.

Wśród kinowych nowości tego lata nie brakuje hitów największych światowych festiwali. Jeszcze w lipcu zobaczymy nagrodzony Złotym Globusem w Karlowych Warach dramat "Ojciec" Kristiny Grozevy i Petara Valchanova opowiadający o problemach w komunikacji z najbliższymi.

Kinowe hity lata 2020. Oto najciekawsze premiery [ZOBACZ WIDEO]8 lipca 2020 r.

Po miesiącu od otwarcia kin dystrybutorzy nadal zwlekają z podawaniem dat premier wielkich produkcji. Wiadomo już, że "Tenet" Christophera Nolana i "Mulan" Niki Caro wejdą na ekrany najwcześniej w sierpniu. Wśród kinowych nowości nie brakuje jednak godnych uwagi filmów z najważniejszych światowych festiwali.

27 czerwca 2020 r.

Filmowe i serialowe premiery Netflixa w lipcu. Co warto zobaczyć?

Netflix w lipcu. Co warto zobaczyć?27 czerwca 2020 r.

Wśród lipcowych premier Netflixa warto zwrócić uwagę m.in. na: film "Hejter" w reż. Jana Komasy, pierwsze sezony seriali "Warrior Nun" oraz "Na ustach wszystkich", a także drugi sezon "The Umbrella Academy".

Polecane

Polecane