Film

27 listopada 2018 r.

Agnieszka Holland, fot. Malwina Toczek / CC 3.0

Holland: Wizytówką serialu „1983" są talenty Polaków27 listopada 2018 r.

Wizytówką "1983" są talenty Polaków, bo ten serial jest robiony praktycznie w całości przez rodzimą ekipę twórców i aktorów. To dowód na to, że Polak potrafi - powiedziała PAP reżyserka Agnieszka Holland. Pierwszą polską produkcję Netfliksa będzie można oglądać od 30 listopada.

23 listopada 2018 r.

„Creed II" z Sylvesterem Stallone już w kinach.

Kinowe nowości: bokserski „Creed II" i komedia „Miłość jest wszystkim" [WIDEO]23 listopada 2018 r.

Czy Michael B. Jordan mający w narożniku legendarnego Rocky’ego Balboę (Sylvester Stallone) wygra najważniejsze starcie w karierze? Długo oczekiwany „Creed II" już w kinach. Wśród premier tego weekendu jest też miejsce na lekką komedię świąteczną („Miłość jest wszystkim"), thriller „Assassination Nation" oraz argentyński horror „Nocne istoty". Ciekawie zapowiadają się także dwa francuskie dramaty: „Sofia" oraz „Sorry Angel".

12 listopada 2018 r.

Jowita Budnik

Jowita Budnik: Kłamać tak, żeby nie było widać, że się kłamie jest cenną umiejętnością12 listopada 2018 r.

– W pracy kieruję się intuicją. Choć zawsze przed zdjęciami staram się dobrze przygotować do roli intelektualnie i emocjonalnie, by wiedzieć wszystko o postaci, którą mam grać. Tego mnie właśnie nauczyła Joanna z Krzysztofem. Na planie jednak uruchamiam się w sposób, którego nawet ja nie jestem do końca świadoma. Po prostu puszczam strumień emocji i próbuję sprawić, żeby on bez fałszu przechodził przez postać. Nie mam żadnego innego, mądrego czy fachowego sposobu – o roli przypadków, wyborze drogi aktorskiej, pracy z Krzysztofem Krauze i Joanną Kos-Krauze oraz planach na przyszłość z Jowitą Budnik rozmawia Ryszard Jaźwiński.

Polecane

Polecane